Jak to s iDokladem dokážete

Automatické upomínky neplatičům s iDoklad.cz

Automatické upomínky neplatičům

Předejdete zatoulání i „zatoulání“ vaší faktury. iDoklad upozorňuje na včasné zaplacení za vás a automaticky zasílá dlužníkům upomínky.

Propojení pohybů na účtu s úhradou faktur s iDoklad.cz

Propojení pohybů na účtu s úhradou faktur

Už nemusíte kontrolovat účty v bance a potom manuálně označovat fakturu za uhrazenou. iDoklad páruje platby s doklady automaticky.

Měsíční e-mail s aktuálním stavem pohledávek s iDoklad.cz

Měsíční e-mail s aktuálním stavem pohledávek

Jednou za měsíc vám iDoklad pošle přehled, jak jste si vedli, zda a kolik vám někdo dluží. Také vám ukáže vaše výsledky v dlouhodobém horizontu. Statistiky máte kdykoliv dostupné i ve svém iDokladu.

S čím iDoklad dále pomáhá

Co na to uživatelé iDokladu

„Vzhledem k úrovni platební morálky některých klientů často používáme nástroje z oblasti evidence pohledávek, jako třeba časové rozlišení splatnosti našich pohledávek a automatické odesílání upomínek.“

Luděk Kraus

spoluzakladatel Aviatického klubu

„Nadchlo mě párování s bankou. To byl takový malý zázrak. Najednou jsem nemusela nic dohledávat. Nezdá se to, ale lidé často neuvedou variabilní symbol a párování plateb je potom peklo.“

Lenka Husáriková

majitelka uměleckého ateliéru Babylonie

„Začal jsem fakturovat do zemí EU, potřeboval jsem se stát identifikovanou osobou. U nás jsem měl status neplátce a v zahraničí plátce daně. iDoklad se s tímhle mixem vypořádal, má k tomu všechny potřebné funkce.”

Martin Zemánek

Kameraman dakarských rally z Prostudio2

dalších 180 000 uživatelů si iDoklad také poschvalují

Vyzkoušejte ho zdarma také

Propojte iDoklad se svým účetním!

iDoklad znají tisíce účetních. Snadno jej propojíte s jejich účetním softwarem nebo svou účetní můžete přizvat přímo do vašeho účtu. Seznam účetních jsme zpracovali do vlastního katalogu.

Katalog účetních
Katalog účetních - iDoklad.cz

Objevte další zajímavé funkce

Umí všechny druhy dokladů

Zálohovky, prodejky, cenové nabídky, pravidelné faktury nebo třeba dobropisy. Vyberte si šablonu, zvolte jazyk a doplňte své logo i sken podpisu s razítkem. Všechny doklady jsou spolu propojené a dávají tak dokonalý přehled.

Daňové přiznání paušálem

iDoklad vytvoří kompletní podklady pro daňové přiznání. Stačí během roku evidovat své příjmy a uplatňovat výdajové paušály. A za pár sekund je hotovo.

Propojení s bankou

V iDokladu okamžitě zjistíte, kdo vám už zaplatil a kdo s fakturou otálí. Dlužníky iDoklad upomíná automaticky a úhrady zobrazí v aplikaci hned poté, co se peníze připíšou na váš účet.

Ceníky a Sklad

Vytvořte si ceníky a jejich položky přidávejte na faktury jediným kliknutím. Prodané kusy se automaticky odečtou ze skladu.

EET

Elektronickou evidenci tržeb má iDoklad v malíčku. Doklady splňují všechny zákonné požadavky a pokladní doklady vytvoříte i na chytrém telefonu s napojením na tiskárnu.

Mobilní aplikace

Fakturujte z mobilu nebo tabletu snadno a odkudkoliv. Díky cloudu se do svého účtu dostanete z jakéhokoliv přístroje.

Pokud si s jakoukoliv funkcí nebudete vědět rady, je vám k dispozici naše

Zákaznická podpora

každý všední den od 8:00 do 17:00.

Chci vyzkoušet iDoklad na 60 dnů zdarma