Jak to s iDokladem dokážete

S iDoklad.cz máte všechny doklady  na jednom místě

Všechny doklady máte na jednom místě

Jsou kdykoliv připravené k vyhodnocení nebo filtrování. A navíc můžete archivovat skeny nebo fotky dalších libovolných dokladů.

Podpora účetních s iDoklad.cz

Propojení se svou účetní

Vaše účetní se může online napojit přímo do iDokladu a nabrat si veškeré důležité podklady. Se soubory z iDokladu si poradí všechny rozšířené programy pro vedení účetnictví.

Okamžitá dostupnost dat s iDoklad.cz

Okamžitá dostupnost dat

Ke svým dokladům se dostanete odkudkoliv, stačí připojení k internetu. Podklady účetní tak předáte i ze služební cesty.

S čím iDoklad dále pomáhá

Co na to uživatelé iDokladu

„Nejvíce pozitivních zkušeností mám s iDokladem. I když z pohledu uživatele mám pouze základní uživatelské znalosti, zdá se mi intuitivní, jednoduchý k ovládání a přehledný. Nejlepší na něm je, že mi usnadňuje práci.“

Lenka Vlašánková

účetní

„Faktury díky API a napojení na naši interní aplikaci vystavujeme víceméně automaticky. Vzpomínám si, že ještě před iDokladem jsem si každý večer musel na hodinu sednout a vystavovat faktury ručně. Dnes těch faktur máme mnohonásobně více, takže ani nechci přemýšlet, v kolik bych chodil spát.“

Miroslav Štolfa

Majitel hudebního nakladatelství

„Mě úplně okouzlilo, že můžu vystavit fakturu z mobilu. A je jedno, z kterého koutu republiky. Hodně využíváme zálohové faktury a posíláme upomenutí. Šetří nám to čas, což se hodí, protože neziskovému spolku se věnujeme ve svém volném čase.“

Tomáš Blažíček

Kovářské společenstvo

dalších 180 000 uživatelů si iDoklad také poschvalují

Vyzkoušejte ho zdarma také

Propojte iDoklad se svým účetním!

iDoklad znají tisíce účetních. Snadno jej propojíte s jejich účetním softwarem nebo svou účetní můžete přizvat přímo do vašeho účtu. Seznam účetních jsme zpracovali do vlastního katalogu.

Katalog účetních
Katalog účetních - iDoklad.cz

Objevte další zajímavé funkce

Umí všechny druhy dokladů

Zálohovky, prodejky, cenové nabídky, pravidelné faktury nebo třeba dobropisy. Vyberte si šablonu, zvolte jazyk a doplňte své logo i sken podpisu s razítkem. Všechny doklady jsou spolu propojené a dávají tak dokonalý přehled.

Daňové přiznání paušálem

iDoklad vytvoří kompletní podklady pro daňové přiznání. Stačí během roku evidovat své příjmy a uplatňovat výdajové paušály. A za pár sekund je hotovo.

Propojení s bankou

V iDokladu okamžitě zjistíte, kdo vám už zaplatil a kdo s fakturou otálí. Dlužníky iDoklad upomíná automaticky a úhrady zobrazí v aplikaci hned poté, co se peníze připíšou na váš účet.

Ceníky a Sklad

Vytvořte si ceníky a jejich položky přidávejte na faktury jediným kliknutím. Prodané kusy se automaticky odečtou ze skladu.

EET

Elektronickou evidenci tržeb má iDoklad v malíčku. Doklady splňují všechny zákonné požadavky a pokladní doklady vytvoříte i na chytrém telefonu s napojením na tiskárnu.

Mobilní aplikace

Fakturujte z mobilu nebo tabletu snadno a odkudkoliv. Díky cloudu se do svého účtu dostanete z jakéhokoliv přístroje.

Pokud si s jakoukoliv funkcí nebudete vědět rady, je vám k dispozici naše

Zákaznická podpora

každý všední den od 8:00 do 17:00.

Chci vyzkoušet iDoklad na 60 dnů zdarma