Faktury a sklad
v jedné aplikaci

Když v iDokladu přidáte položku na fakturu, automaticky se vám odečte ze skladu – vždy máte aktuální přehled o stavu zásob.

Vhodné pro malé sklady

V iDokladu vedete jednoduchou skladovou evidenci. Vždy když nakoupíte či vyrobíte zboží, v aplikaci na pár kliknutí aktualizujete stav zásob. Jakmile zboží vložíte na fakturu, příslušný počet se ze skladu automaticky odečte. Tím šetříte čas – nemusíte čísla aktualizovat ručně a vždy víte, kolik zboží máte reálně k dispozici.

Požádat o předvedení

blank

Ceny a skladové pohyby

Na začátku si všechno zboží vložíte do ceníku – uvedete cenu, měrnou jednotku a počáteční stav skladu. U položek vidíte i skladové pohyby – kdy a kolik jste naskladnili či vyskladnili.

Požádat o předvedení

blank

Propojení s e-shopem

iDoklad propojíte s WooCommerce, Shopify nebo oXyShopem. Když zákazník nakoupí, iDoklad automaticky vystaví fakturu, odešle ji zákazníkovi a zároveň vyskladní zboží. Nic z toho už neděláte ručně.

Požádat o předvedení

blank

Evidence zákazníků

V iDokladu máte přehledný adresář s údaji zákazníků. Aplikace vám ukáže, kteří z nich u vás nejvíc nakupují a kteří mají faktury po splatnosti. Pokud chcete, automaticky jim pošle upomínku.

Požádat o předvedení

Vyzkoušet iDoklad na 60 dní zdarma

Poté se rozhodnete, jestli vám stačí účet zdarma, nebo přejdete na placený tarif.

blank

Vše důležité v mobilu

Díky iDokladu nosíte to nejdůležitější ze svého podnikání stále u sebe. K fakturám či stavu skladu se dostanete i z mobilu – stačí připojení na internet.

Požádat o předvedení

  Požádejte nás o předvedení iDokladu

  Po odeslání žádosti vám zašleme odkaz k online schůzce, na které budete pouze Vy a náš konzultant.  🕒: délka zhruba 15 minut


  Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

  Osvoboďte se od papírování. Dělejte to, co vás baví.
  Stejně jako 300 000 podnikatelů před vámi.

  Napsali o nás:
  blank
  blank
  blank
  blank