Program na faktury,
který vám uvolní ruce

Vytvořili jsme fakturační program, který vám sjedná pořádek v dokladech, zautomatizuje rutinní práci a raz dva ho propojíte s účetní nebo bankou.

nová faktura
nová faktura
faktura
Online fakturace

Vytvářejte doklady snadno i bez zaškolení

K vystavení faktury, zálohovky nebo nabídky stačí zadat IČ, položku a částku. Zbytek program na vystavování faktur doplní z databází, ověří za vás solventnost klienta nebo spočítá DPH. Vyberete si vzhled dokladů a snadno si nastavíte i automatické upomínky, když se zákazník zpozdí s úhradou.

Více o chytré funkci
iDoklad
Náš tip – provedeme vás iDokladem
15minutová ukázka
Nechce se vám klikat a zkoušet, jak funguje tvorba faktur online? Nechte to na nás, předvedeme vám to nejlepší. A zdarma.
blank
blank blank
Hlídání cashflow

Vyměňte nepřesné počítání za srozumitelný přehled o výdajích a příjmech

S fakturačním systémem iDokladem vždycky víte, kolik jste vyfakturovali, co vám ještě přijde na účet i co musíte zaplatit. Data vidíte na jednom místě – v tabulce, grafu, za den, kvartál nebo rok. Je to jenom na vás. A pak stačí pár kliknutí a údaje si stáhnete třeba do Excelu a můžete je jakkoli upravovat.

Více o chytré funkci
blank
Kontakt
Kontakty a zakázky

Získejte kontrolu nad stavem zakázek a obchodními kontakty

Přidejte nového odběratele do adresáře a nastavte pro něj slevu nebo datum splatnosti. Díky programu na tvorbu faktur iDoklad máte pod palcem celý obchodní proces od zaslání cenové nabídky přes vystavení faktury až po kontrolu úhrady. A snadno zjistíte i detailní fakturační historii s jakýmkoli klientem.

Více o chytré funkci
Banka a párování plateb
Banka
Párování plateb
Napojení na iDoklad

Nechte iDoklad pracovat za vás. Díky propojení s e-shopem, bankou, CRM nebo aplikacemi

Doplňte si fakturační software o užitečná rozšíření. Propojením s bankou nemusíte kontrolovat úhrady na účtu a díky integraci s CRM se vyhnete přepisování stejných dat do více systémů. S napojením vám poradíme nebo doporučíme tzv. univerzálního integrátora jako Dativery nebo Integroid, který se tím zabývá.

Více o chytré funkci
Money software
Spolupráce s účetní

Dejte účetní to, co potřebuje – přístup ke správně vystaveným dokladům

Vytvořte pro účetní přístup do iDokladu nebo program na faktury propojte s Money S3, Pohodou či Variem. Účetní dostane faktury a prodejní doklady ve správném formátu, zkontroluje si je na dálku a vy budete mít účetnictví zpracované rychle a bez chyb.

Více o chytré funkci
Podklady k daňovému přiznání
Podklady k přiznání
Generovat nové
Výkazy pro úřady

Užívejte si jistotu, že máte podklady pro finanční úřad v naprostém pořádku

Program na psaní faktur iDoklad vám usnadní přiznání k dani z příjmů fyzických osob, DPH nebo kontrolní hlášení. A poradí si i s EET. Stačí fakturační program propojit s pokladní aplikací nebo nahrát připravená data na Daňový portál. Všechno je v souladu s paragrafy a jednodušší, než jste si kdy mysleli.

Více o chytré funkci

Zkuste si zdarma,
jak vám online fakturační program uvolní ruce.
Stejně jako 300 000 podnikatelů před vámi

blank

Program na faktury zdarma na 60 dní

Bez čísla kreditní karty, bez závazků, zato se všemi funkcemi, které program na faktury má. Vyzkoušejte ho.

blank

Garance vrácení peněz

Pokud přejdete na placené předplatné do 30 dnů a zjistíte, že to není ono, vrátíme vám peníze. Vyzkoušejte fakturační program zdarma – nic neriskujete.

Vyzkoušet zdarma