Ceník tarifů

Ceny jsou bez DPH.

Základní
Oblíbený
Prémiový
Měsíční
220 Kč
390 Kč
680 Kč
Čtvrtletní (platba za kvartál)
600 Kč
1 080 Kč
1 920 Kč
Čtvrtletní (přepočet na měsíc)
200 Kč
360 Kč
640 Kč
Roční (platba za rok)
2 040 Kč
3 960 Kč
6 840 Kč
Roční (přepočet na měsíc)
170 Kč
330 Kč
570 Kč

Ceník tarifů v mobilní aplikaci

Ceny jsou s DPH.

Základní
Oblíbený
Prémiový
Měsíční
329 Kč
579 Kč
949 Kč

Srovnání všech funkcí

Porovnejte si tarify:
Zdarma
Základní
Oblíbený
Prémiový
Adresář s kontakty Všechny fakturační a kontaktní informace budete mít s adresářem na jednom místě a elektronicky dostupné 24/7.
max. 5 kontaktů
neomezeně
neomezeně
neomezeně
max. 5 kontaktů
neomezeně
neomezeně
neomezeně
mini akademie
Kompletní fakturace a evidence úhrad
Vystavené faktury, evidence úhrad Díky grafům máte na první pohled přehled, kolik jste za vystavené faktury už utržili a kolik vám ještě klienti dluží.
Přijaté faktury, evidence nákladů iDoklad můžete používat i jako jednoduchou daňovou evidenci, zvládnete přes něj evidovat přijaté faktury od dodavatelů.
Zálohové faktury a dobropisy Vystavujte speciální zálohové faktury například před dokončením díla. A pokud budete potřebovat cokoliv opravit dobropisem, snadno jej za pár vteřin připravíte.
Kontrola plátce DPH iDoklad za vás přes DIČ klienta ověří, zda je spolehlivý plátce DPH. V případě plátce z jiné země EU ověří platnost údajů.
Našeptávač pro CZ subjekty Nemusíte kopírovat všechny údaje z internetu. Našeptávač vám pomůže najít vašeho klienta a pomocí údajů z Administrativního registru ekonomických subjektů doplní všechny dostupné údaje.
Pravidelné faktury Nastavte si faktury, které se pravidelně samy vystaví a odešlou. O nic se nemusíte starat.
Více číselných řad Rozdělte si faktury do skupin například podle obsahu pomocí číselných řad.
Nastavení vlastního počtu desetinných míst Nastavte si na fakturách pro větší přehlednost vlastní počet desetinných míst pro množství a jednotkovou cenu.
Práce s cizí měnou iDoklad automaticky načte poslední nalezený kurz a můžete fakturovat i v cizí měně. Pokud potřebujete kurz manuálně upravit, není to problém.
Štítkování dokladů
Přílohy dokladů K vystaveným i přijatým fakturám můžete přiložit přílohu. iDoklad si poradí s většinou běžně užívaných formátů.
Dodací adresy
Export seznamů Z iDokladu si můžete jednoduše stáhnout seznamy kontaktů, faktur nebo nabídek ve formátech .xlsx nebo .csv.
Ceník a sklad
Evidence ceníkových položek V iDokladu si snadno vytvoříte vlastní ceník. Jednotlivé položky z ceníku můžete přidávat na faktury i bez přepisování údajů o nich. S ceníkovými položkami můžete pracovat i v dalších funkcích.
Našeptávač řádků faktur Využijete při přidávání položek na fakturu. Našeptávač automaticky doplní rozepsané položky z ceníku a přidá všechny uvedené údaje.
Skladové příjmy a výdaje Pokud položku označíte jako skladovou, odrazí se každá změna (prodej nebo nákup položky) i ve virtuálním skladu iDokladu. Rychle tak zjistíte, co vám dochází nebo čeho máte naopak přebytek.
Cenové nabídky Tyto nezávazné dokumenty vytváříte pro své obchodní partnery. Pokud je klient přijme, snadno z nich vystavíte příslušné faktury. Navíc díky pokročilému filtrování slouží jako rychlý ukazatel rozjednaných a uzavřených obchodních případů.
Přehled prodeje Z přehledu snadno zjistíte, kolik a jaké zboží jste prodali ve vámi zvoleném časovém období.
Napojení na software externí účetní iDoklad můžete propojit s Money S3, Money S4, Money S5, Pohodou i Variem.
Mobilní aplikace iDoklad, ProfiÚčtenka a QR faktura Fungují na běžných operačních systémech Android a iOS. Svoji fakturaci tak máte stále při ruce.
Odstranění reklamy, vlastní logo a podbarvení Mějte e-maily či faktury bez reklam. Vložte na své faktury vlastní logo firmy a nechejte iDoklad přizpůsobit vašim oblíbeným barvám.
Počet uživatelů Svůj iDoklad můžete sdílet i s dalšími kolegy nebo účetní. Každý se přihlašuje do účtu pod svými vlastními údaji, nemusíte tak nikomu sdělovat své heslo.
1
2
5
9
1
2
5
9
Banka a pokladna
Evidence příjmových a výdajových pokladních dokladů, stavy na pokladnách Umožňuje vytvářet příjmové a výdajové pokladní doklady, mezi kterými lze snadno filtrovat, tisknout je nebo dále upravovat. Doklady lze snadno napárovat na faktury v iDokladu.
Evidence příjmových a výdajových bankovních dokladů, stavy na bankovních účtech Umožňuje vytvářet příjmové a výdajové bankovní doklady, mezi kterými lze snadno filtrovat, tisknout je nebo dále upravovat. Doklady lze snadno napárovat na faktury v iDokladu.
Párování plateb s bankovními účty U většiny bank si můžete nastavit automatické stahování pohybů na účtu do iDokladu. Platby si tak snadno spárujete s fakturami z iDokladu.
Více bankovních účtů Jedním bankovním účtem to končit nemusí. Všechny funkce, co s bankovním účtem iDoklad dokáže, můžete využít i u více účtů.
Prodejky Tyto zjednodušené doklady snadno přizpůsobíte, vytisknete a získáte z nich statistiku. Můžete mezi nimi rychle filtrovat.
Automatické upomínky iDoklad za vás pohlídá opozdilce. Pokud má některá faktura po splatnosti, automaticky pošle upomínku s prosbou o zaplacení.
Účetnictví a daně
Přiznání k dani z příjmu FO V iDokladu je daňové přiznání záležitost na pár minut. Většinu údajů snadno přenesete. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, na našem blogu máme vždy nějaký článek s dobrou radou nebo návodem.
Přiznání k DPH a kontrolní hlášení V iDokladu je daňové přiznání záležitost na pár minut. Většinu údajů snadno přenesete. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, na našem blogu máme vždy nějaký článek s dobrou radou nebo návodem.
Zákaznická podpora
Písemné dotazy přes aplikaci K písemné podpoře se můžete dostat kdykoliv přes svou aplikaci. V pravém horním rohu rozkliknete ikonku otazníku a zvolíte “Zákaznická podpora”. Na váš dotaz budeme reagovat v pracovní době podle pořadovníku.
Telefonická podpora Telefonickou podporu mohou využít všichni, kteří mají aktivován některý z tarifů. Telefonická podpora je k dispozici každý pracovní den od 8. do 17. hodiny.
Přednostní zákaznická podpora Přednostní podpora je určena pro prémiový tarif. Garantuje vám reakci na váš písemný dotaz nejpozději do 4 pracovních hodin od nahlášení požadavku.
Počet dotazů přes API Můžete si propojit iDoklad se svým e-shopem nebo dalšími softwary. Na přenos 1 500 faktur můžete měsíčně využít 7 500 dotazů, na 15 000 faktur pak 75 000 dotazů.
0
0
7 500
75 000
0
0
7 500
75 000