1

Ztrácím se v příjmech a výdajích

2

Zdržují mě chyby na mých fakturách

3

Fakturace mi trvá zbytečně dlouho

4

Hlídání splatnosti faktur je otrava

5

Nemám přístup k dokladům, když to potřebuji

6

Nebaví mě připomínat se neplatičům

7

Předávání dokladů účetní mě zdržuje

8

Ztrácím se v evidenci faktur a částek

blank

Co brzdí tvůj byznys?

1
blank

Ztrácím se v příjmech a výdajích

Máme řešení
2
blank

Zdržují mě chyby na mých fakturách

Máme řešení
3
blank

Fakturace mi trvá zbytečně dlouho

Máme řešení
4
blank

Hlídání splatnosti faktur je otrava

Máme řešení
5
blank

Nemám přístup k dokladům, když to potřebuji

Máme řešení
6
blank

Nebaví mě připomínat se neplatičům

Máme řešení
7
blank

Předávání dokladů účetní mě zdržuje

Máme řešení
8
blank

Ztrácím se v evidenci faktur a částek

Máme řešení

Kalkulačku hoď do šuplíku. Příjmy a výdaje ti naservíruje appka

blank

K přehledné evidenci příjmů a výdajů nepotřebuješ vzorečky v Excelu ani kalkulačku. Jenom vytáhneš mobil z kapsy, spustíš fakturační appku a hned vidíš, jak si tvůj byznys vede.

blank
Chceš se
kouknout později?
blank

  Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

  Chytré funkce iDokladu, které ti zpřehlední podnikání

  blank
  blank

  1. Čísla hned na domovské stránce

  Hned po přihlášení do appky najdeš nástěnku, kde vidíš, kolik máš za poslední dobu vyfakturováno, kolik už ti dorazilo na účet nebo jak si vedeš v poměru příjmy/náklady. Obchodní výsledky máš po ruce 24/7.

  2. Všechny doklady na jednom místě

  Vydané i přijaté doklady, zálohovky, účtenky, nabídky a další doklady máš v iDokladu pod jednou střechou. Díky tomu ti appka vygeneruje přehlednou evidenci příjmů a výdajů a obejdeš se bez tabulek.

  3. Čísla za měsíc, kvartál i rok

  Ponoř se do dat na pár kliknutí. Vyfiltruj si čísla o uhrazených i neuhrazených fakturách nebo příjmech a výdajích za libovolné časové období.

  4. Eviduj výdaje bez přepisování dokladů

  Přijaté faktury jednoduše zaeviduješ díky funkci Inbox – ten vyčte data z přijatých dokladů pomocí QR kódu nebo umělé inteligence a automaticky je propíše k výdajům do iDokladu.

  5. DPH pod dozorem

  Program ti spočítá, kolik máš každý měsíc zaplatit na DPH. A jestli ho zatím ještě neplatíš, včas tě upozorní, že se blížíš k hranici pro plátcovství.

  6. Znáš VIP zákazníky i potížisty

  V přehledu si jednoduše vyfiltruješ nejvěrnější zákazníky, kteří si zaslouží nějaký ten dárek, i naopak dlužníky a neplatiče. Díky tomu víš, s kým se vyplatí obchodovat.

  7. Oštítkuj, co potřebuješ

  Označ si faktury pomocí štítků, ať odlišíš různé druhy zakázek nebo projektů. Díky tomu budeš mít nad typy příjmů a výdajů ještě větší přehled.

  8. Podklady pro přiznání za pár sekund

  Když v appce poctivě eviduješ všechny doklady, na pár kliknutí si vygeneruješ kompletní podklady pro přiznání k DPH, daňové přiznání nebo souhrnné hlášení.

  Šetři mozek na jiné věci, správné údaje na fakturách za tebe pohlídá iDoklad

  blank

  Proč si pamatovat, jaké údaje patří na fakturu, když to za tebe udělá appka? Vystavuj faktury bez chyb, ať už seš neplátce, plátce DPH, fakturuješ do Německa i Ameriky nebo máš zákazníky za rohem.

  blank
  Chceš se
  kouknout později?
  blank

   Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

   Chytré funkce iDokladu, které zabrání chybám

   blank
   blank

   1. Soulad s paragrafy, ať se mění cokoliv

   iDoklad aktualizujeme minimálně 8× ročně. To znamená, že je vždy v souladu s aktuálně platnými pravidly pro fakturaci – v Česku, EU i zbytku světa.

   2. Kompletní údaje pro všechny situace

   Plátce DPH, neplátce DPH, identifikovaná osoba, podnikatel, který vede účetnictví... Ať už je tvoje výchozí situace jakákoliv, díky iDokladu máš na fakturách všechny údaje, které vyžadují předpisy.

   3. Vydané i zálohové faktury, prodejky atd.

   Klasická faktura je jen jedním z typů dokladů, které jako podnikatel vystavuješ. iDoklad umí všechny. Máš tak jistotu, že fakturuješ bez chyb, ať už vystavuješ jakýkoliv doklad.

   4. Našeptávač a doplňovač údajů, co brání šotkům

   Stačí napsat IČ, zbytek informací o zákazníkovi iDoklad sám dohledá z ARESu. A pokud jde o tvoje fakturační údaje, tak je appka doplní na fakturu automaticky.

   5. Neporušená číselná řada

   Ať už čísluješ doklady pro každého klienta zvlášť, nebo máš jednu řadu pro všechny, iDoklad zajistí, že v číslování faktur neuděláš chybu.

   6. Správné sazby DPH

   Napíšeš částku bez daně a iDoklad automaticky doplní DPH. Pokud patří služba nebo zboží do jiné sazby, kliknutím ji upravíš.

   7. Konec e-mailů bez přílohy

   Faktury už nemusíš manuálně přikládat k e-mailům. Jednou klikneš a vystavený doklad míří z appky přímo ke klientovi. Už se ti nikdy nestane, že odešleš e-mail a PDF s fakturou zůstane na disku.

   8. Hlídač plátcovství DPH

   Překročením limitu 2 mil. korun za 12 měsíců se ve tvém podnikání mění spousta věcí. Liší se i požadavky na faktury. iDoklad hlídá limit za tebe a včas tě na změny upozorní.

   9. Mini akademie, která tě nachytří

   Jako uživatel placeného tarifu v iDokladu máš zdarma přístup do mini akademie pro začínající podnikatele. Profíci přes účetnictví a daně ti ve video lekcích lidsky a srozumitelně poradí, jak vyzrát na fakturaci, daně a další nástrahy podnikání.

   Vystavuj faktury do 15 sekund

   blank

   Zapomeň na šablony v Excelu nebo zdlouhavé úpravy už vystavených faktur. Párkrát klikneš a faktura, zálohovka nebo jiný doklad přistane rovnou v e-mailu tvého zákazníka.

   blank
   Chceš se
   kouknout později?
   blank

    Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

    Chytré funkce iDokladu, které zrychlí fakturaci

    blank
    blank

    1. Stačí IČ, iDoklad doplní zbytek

    Pokud vystavuješ první fakturu pro nového klienta, stačí ti napsat IČ. Ostatní fakturační údaje dohledá iDoklad z ARESu.

    2. Adresář klientů jako jednoduché CRM

    Ulož si fakturační údaje, kontaktní e-mail, bankovní účet nebo jiné informace do adresáře. Novou fakturu pak vystavíš jedním kliknutím.

    3. Eura, koruny nebo klidně forinty

    V iDokladu vytvoříš fakturu v jakékoliv měně. Částku máš navíc hned automaticky přepočítanou podle aktuálního kurzu ČNB.

    4. Ceník jako jídelní lístek

    Ulož si nejčastěji prodávané zboží nebo služby do ceníku. Na fakturu pak položky přidáš jedním kliknutím.

    5. Odeslání faktury přímo z iDokladu

    Zbav se i drobností jako ukládání vystavených faktur na disk, přikládání příloh nebo psaní e-mailů. Připrav si šablony e-mailů a posílej doklady přímo z fakturační appky.

    6. Šablony pro ještě rychlejší práci

    Nastav si cizojazyčné texty na fakturu, odběratele, položky, přenesenou daňovou povinnost nebo cokoliv jiného. Pak jen vybereš šablonu, upravíš, co potřebuješ, a je to.

    7. Faktury, co se vystavují samy

    Vytvoř šablonu, nastav, jak často ji chceš vystavit, a iDoklad udělá veškerou práci za tebe.

    Leze ti hlídání splatností na nervy?

    blank

    Nech to na appce! Na jedno kliknutí zobrazíš všechny neuhrazené faktury a nastavíš si automatické posílání upomínek všem, kdo ti nezaplatí včas. A díky přehledu příjmů a výdajů si určíš datum splatnosti, které ti vyhovuje.

    blank
    Chceš se
    kouknout později?
    blank

     Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

     Chytré funkce iDokladu, se kterými máš ve fakturách pořádek

     blank
     blank

     1. Přehled o fakturách

     V iDokladu máš dokonalý pořádek ve všech fakturách, appka je totiž filtruje podle údajů. Všechny neuhrazené faktury si zobrazíš na jedno kliknutí a žádná ti neunikne.

     2. Díky spárování s bankou víš, kdo ti už zaplatil a kdo ne

     Jakmile ti zákazník zaplatí, uvidíš to v iDokladu. Spáruj appku s bankou a nic už složitě nekontroluj. Propojíš ji s účty u ČSOB, Fio, Raiffeisenbank, Komerční banky, České spořitelny, Air Bank, Tatrabanky, VÚB Banky. Další postupně přidáváme.

     3. Žádný dlužník ti neunikne

     Vedle neuhrazených faktur ti appka ukáže i přehled největších neplatičů – zákazníků s největším počtem neuhrazených nebo pozdě uhrazených faktur.

     4. Automatické odesílání upomínek

     Uhánět dlužníky nebaví nikoho, přenech to iDokladu. Nastavíš si automatické odesílání upomínek o nezaplacených fakturách – appka za tebe spočítá i výši penále za neuhrazení faktur.

     5. Splatnosti faktur zkontroluješ i z pláže

     A nebo při práci v terénu, ve frontě na oběd, při hlídání dětí na hřišti… stačí vytáhnout mobil z kapsy. Mobilní appka umí to samé jako počítačová.

     6. Nebo to nech na účetní

     Tvoje účetní získá v iDokladu přístup ke všem fakturám, prodejním dokladům a stáhne si je, kdykoliv potřebuje. Klidně může ověřit i datum splatnosti přijatých faktur. Účetní přidáš raz dva jako nového uživatele.

     7. Příjmy a výdaje v cuku letu

     S nastavením optimální splatnosti ti pomůže cashflow. Přehled příjmů a výdajů vidíš na jedno kliknutí a hned víš, kolik peněz budeš mít za týden nebo za měsíc. Snadno pak určíš, jak dlouhou splatnost potřebuješ.

     Faktury a platby zkontroluješ i z dětského hřiště

     blank

     Měj důležité dokumenty pořád po ruce. Odkudkoliv mrkneš na faktury, vystavíš cenovou nabídku nebo si na pár kliknutí zobrazíš aktuální přehled příjmů a výdajů.

     blank
     Chceš se
     kouknout později?
     blank

      Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

      Chytré funkce iDokladu pro přístup k dokladům odkudkoliv

      blank
      blank

      1. Přístup k dokladům 24/7

      S mobilní appkou iDokladu máš všechny dokumenty a chytré funkce stále u sebe. Potřebuješ jen mobil a připojení k internetu.

      2. Na dálku vystavíš zálohovky, cenové nabídky i dobropisy

      Faktury i jiné doklady vystavíš ve frontě na oběd i cestou ze schůzky. Navolíš IČ, položku a částku. Zbytek iDoklad doplní z databází, ověří za tebe solventnost klienta a spočítá DPH.

      3. Obchodní výsledky na pár kliknutí

      Vyměň excelové tabulky za šikovný přehled o příjmech a výdajích. S iDokladem okamžitě víš, kolik máš vyfakturováno, kolik peněz ti ještě dorazí na účet i co čeká na zaplacení. Svoje úspěchy vidíš hned po přihlášení do appky.

      4. Rychle zkontroluješ platbu od zákazníka

      Kvůli kontrole plateb od zákazníků nemusíš scrollovat v internetovém bankovnictví. Klidně v autě před schůzkou vytáhneš mobil s iDokladem a hned vidíš, zda ti zákazník zaplatil.

      5. Co změníš na mobilu, to se propíše „na počítač“. A obráceně

      Když na mobilu vystavíš fakturu, okamžitě se objeví i ve webové appce. Všechno je synchronizované, takže máš ve fakturaci pořádek.

      6. Výkazy pro úřady vždy po ruce

      Blíží se přiznání k dani z příjmů? Vygeneruj v appce na pár kliknutí podklady a pak je nahraj na Daňový portál nebo přepošli účetní. Všechno hezky v souladu s paragrafy.

      7. Rychlé předávání práce s účetní

      Do iDokladu přidáš raz dva i svou účetní, k dokladům se pak dostane kdykoliv, z Aše i Kanárů. Už žádné přenášení krabic s doklady, osobní schůzky ani dlouhé e-maily.

      Už se nikomu nepřipomínej

      blank

      Nezaplacené faktury nemá rád nikdo. Natož uhánění dlužníků a opozdilců. Nastav si automatické odesílání připomínek zákazníkům, kterým vypršela splatnost.

      blank
      Chceš se
      kouknout později?
      blank

       Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

       Chytré funkce iDokladu, které zatočí s neplatiči

       blank
       blank

       1. Přehled o neuhrazených fakturách

       V iDokladu máš dokonalý pořádek ve fakturách. Appka je filtruje podle údajů. Neuhrazené faktury si zobrazíš je na jedno kliknutí.

       2. Konec výmluv, že faktura nedorazila

       S výmluvami už si na tebe neplatiči nepřijdou. U každé vystavené faktury hned vidíš, zda si ji zákazník otevřel a viděl, nebo ne. Žádnému filutovi už na pohádky neskočíš.

       3. Žádný dlužník neunikne tvé pozornosti

       Vedle neuhrazených faktur ti appka ukáže i přehled největších neplatičů – zákazníků s největším počtem neuhrazených nebo pozdě uhrazených faktur.

       4. Automatické odesílání upomínek

       Uhánět dlužníky nebaví nikoho, přenech to iDokladu. Stačí, když ho propojíš s bankou a nastavíš si automatické odesílání upomínek o nezaplacených fakturách – appka za tebe spočítá i výši penále za neuhrazení faktur.

       5. Nastavení splatnosti faktury

       Pokud na fakturu nepřihodíš datum splatnosti, automaticky je to 30 dnů. V iDokladu si nastavíš splatnost, jakou potřebuješ.

       6. Zkontroluj zaplacené faktury odkudkoliv

       Jsi na dovolené bez počítače a potřebuješ zkontrolovat, zda ti klient proplatil faktury? Není problém, vše zkontroluješ pohodlně z mobilní appky.

       7. Platební schopnost zákazníka si můžeš ověřit předem

       Když v iDokladu vystavuješ fakturu, navolíš IČ, položku a částku. Zbytek appka doplní z databází. Prověří taky solventnost zákazníka – jeho platební schopnost.

       Šetři síly a papírování nech na účetní

       blank

       Účetní si tvé doklady stáhne, odkud chce a kdy potřebuje. Ty i účetní máte jistotu, že je vše v pořádku, takže už žádné osobní schůzky, dlouhé e-maily ani telefonáty.

       blank
       Chceš se
       kouknout později?
       blank

        Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

        Chytré funkce iDokladu pro rychlé předávání dokladů s účetní

        blank
        blank

        1. Účetní nalodíš raz dva

        V iDokladu získá účetní přístup ke všem fakturám, prodejním dokladům a data si stáhne, kdykoliv potřebuje. Účetní přidáš jako nového uživatele na pár kliknutí.

        2. iDoklad můžeš propojit se systémem své účetní

        Prodejky, přijaté i vystavené faktury mohou do systému účetní proudit automaticky. iDoklad propojíš s oblíbenými systémy, jako je Money S3, Pohoda nebo Vario. Rychle a bez ajťáka.

        3. Žádné zbytečné schůzky ani dlouhé telefonáty

        Účetní má do iDokladu přístup 24/7 a dokumenty si zkontroluje nebo stáhne z Aše i Kanárů.

        4. Měníš účetní?

        V pohodě. Současné účetní odebereš přístup do 5 vteřin a novou posilu nalodíš během chvíle.

        5. Rychlé předávání všech druhů dokladů

        Účetní si z tvého iDokladu stáhne všechny doklady, které potřebuje. Nemusíš ji zvlášť předávat vydané faktury, přijaté faktury, účtenky nebo prodejky. Vše najde na jednom místě.

        6. Žádné přepisování přijatých faktur

        Přijaté faktury jednoduše zaeviduješ díky funkci Inbox – ten vyčte data z přijatých dokladů pomocí QR kódu nebo umělé inteligence a automaticky je propíše do iDokladu. Tvoje účetní nemusí faktury přepisovat, takže ona ušetří čas a ty peníze.

        7. Podklady pro úřady

        S iDokladem si užiješ jistotu, že podklady pro finanční úřad budou v naprostém pořádku. Vygeneruješ je za chvíli ty i tvoje účetní.

        8. Katalog 300+ účetních, které pracují v iDokladu

        Pokud ještě účetní nemáš a potřebuješ pomoc s účetnictvím, daňovou evidencí nebo přiznáním, naše iDoklad pozitivní účetní ti rádi poradí. Najdeš je v našem katalogu.

        Všechny faktury pod jednou střechou

        blank

        Neztrácej hlavu v excelových tabulkách a složkách na disku. Eviduj všechny faktury na jednom místě ve fakturační appce. Pomocí chytrých filtrů dohledáš jakýkoliv doklad za pár vteřin, v mobilu i na počítači.

        blank
        Chceš se
        kouknout později?
        blank

         Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

         Chytré funkce iDokladu, které ti zjednoduší evidenci faktur

         blank
         blank

         1. Doklady na jednom místě a přístupné z mobilu i počítače

         Všechny přijaté, vydané či zálohové faktury najdeš v přehledném seznamu v iDokladu. Dostaneš se k nim z počítače i mobilní appky. Už žádné přehrabování ve složkách a v tabulkách.

         2. Filtry, které najdou každou fakturu

         Hledáš konkrétní fakturu? Pomocí filtrů ji bleskově najdeš. Zadej IČ, název klienta, produkt nebo jakýkoliv další údaj na faktuře.

         3. Přijaté faktury zaeviduješ za pár sekund a vystavené ihned

         Vydané faktury se ti v evidenci objeví hned poté, co je v appce vystavíš. Přijaté faktury zase jednoduše zaeviduješ díky funkci Inbox – ten vyčte data z přijatých dokladů pomocí QR kódu nebo umělé inteligence. Jen do aplikace přetáhneš PDF a iDoklad si údaje sám vyčte a zaeviduje.

         4. Ceník jako jídelní lístek

         Stejně jednoduše jako faktury eviduješ i své produkty, služby a ceny. V ceníku vytvoříš své nejčastější položky včetně cen a při fakturaci už jen vybíráš jako z jídelního lístku.

         5. Stahuj data jedním kliknutím

         Jedním kliknutím si data z evidence exportuješ k hlubší analýze, tisku nebo archivaci. Stejně jednoduše z nich připravíš i data pro daňové přiznání.

         6. Oštítkuj si faktury dle potřeby

         Označ si faktury pomocí štítků, ať odlišíš různé druhy zakázek nebo projektů. Evidenci dokladů si tak vyladíš přesně podle svých představ.

         7. Snadná výměna dokladů s účetní

         Účetní si tvé doklady stáhne, odkud chce a kdy potřebuje. Stačí jí přidělit do iDokladu přístup. Ty i účetní máte jistotu, že je vše v pořádku, takže žádné osobní schůzky, dlouhé e-maily ani telefonáty.

         Jak to zrychlit?

         Předvedeme ti to online

         Za 15 minut ti náš specialista ukáže, jak iDoklad popožene tvoje podnikání. Vyber si volný termín nezávazné konzultace.

         blank

         Vyzkoušej si iDoklad

         Po registraci máš 60 dnů na pořádný test fakturační appky.

         Otevřeme ti všechny funkce a pak bude na tobě, jaký tarif využiješ.

         blank

         Brzdí tvoje podnikání něco jiného?

         Nenechávej si to pro sebe!

         Zamyslíme se, jestli dokážeme při vývoji fakturační appky pomoct. A pokud nás podnět zaujme, máš od nás roční předplatné nejvyššího tarifu iDokladu zdarma.

          Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

          blank

          8 dnů = 8 e-mailů, které zrychlí tvoje podnikání

          Přihlas se k e-mailovému seriálu, který ti představí ty nejlepší tipy.

           Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.