Uvolněte si ruce už za pár korun měsíčně

Vyzkoušejte si iDoklad na 60 dnů zdarma a pak si vyberte

Náš tip – provedeme vás iDokladem
15minutová ukázka
Předplatné
Roční
Čtvrtletní
Měsíční

Zdarma

Pro rychlou fakturaci
5 odběratelům

0

0

0

Adresář s 5 kontakty

Vystavování a evidence faktur

Přehledy o nákladech a výnosech

3 šablony vzhledu faktur

Zákaznická podpora přes aplikaci iDoklad

Přístup pro 1 uživatele

Mobilní aplikace

mini akademie pro začínající podnikatele

Základní

Pro neomezenou
fakturaci

170Kč/měsíc

200Kč/měsíc

220Kč/měsíc

Stejné funkce jako předplatné Zdarma

Neomezený adresář

Navíc získáte

Štítkování a přílohy dokladů

Ceník a sklad

Napojení na software externí účetní

Telefonická zákaznická podpora

Přístup pro 2 uživatele

Oblíbený

Pro automatizaci
ve fakturování

330Kč/měsíc

360Kč/měsíc

390Kč/měsíc

Stejné funkce jako Základní předplatné

Neomezený adresář

Navíc získáte

Napojení na pokladnu

Propojení s bankovními účty

Automatické párování plateb s fakturami

Automatické upomínky

Automatické poděkování za úhradu

Prodejky

Doklady k úhradě

Přiznání k dani z příjmů

Přiznání k DPH a kontrolní hlášení

Propojení přes API pro 7 500 požadavků měsíčně

Přístup pro 5 uživatelů

Prémiový

Pro náročné
uživatele

570Kč/měsíc

640Kč/měsíc

680Kč/měsíc

Stejné funkce jako Oblíbené předplatné

Neomezený adresář

Navíc získáte

Propojení přes API pro 75 000 požadavků měsíčně

Přednostní telefonická podpora

Přístup pro 9 uživatelů

Ceny jsou bez DPH. Vrácení peněz do 30 dnů. Zkoušíte bez nutnosti vložení karty.

Vyzkoušet zdarma

Vyzkoušejte si iDoklad na 60 dnů zdarma a pak si vyberte

Zpět k cenovému porovnání
Porovnejte si předplatné:
Zdarma
Základní
Oblíbený
Prémiový
Adresář s kontakty Všechny fakturační a kontaktní informace budete mít s adresářem na jednom místě a elektronicky dostupné 24/7.
max. 5 kontaktů
neomezeně
neomezeně
neomezeně
max. 5 kontaktů
neomezeně
neomezeně
neomezeně
mini akademie
Kompletní fakturace a evidence úhrad
Vystavené faktury, evidence úhrad Díky grafům máte na první pohled přehled, kolik jste za vystavené faktury už utržili a kolik vám ještě klienti dluží.
Přijaté faktury, evidence nákladů iDoklad můžete používat i jako jednoduchou daňovou evidenci, zvládnete přes něj evidovat přijaté faktury od dodavatelů.
Zálohové faktury a dobropisy Vystavujte speciální zálohové faktury například před dokončením díla. A pokud budete potřebovat cokoliv opravit dobropisem, snadno jej za pár vteřin připravíte.
Kontrola plátce DPH iDoklad za vás přes DIČ klienta ověří, zda je spolehlivý plátce DPH. V případě plátce z jiné země EU ověří platnost údajů.
Našeptávač pro CZ subjekty Nemusíte kopírovat všechny údaje z internetu. Našeptávač vám pomůže najít vašeho klienta a pomocí údajů z Administrativního registru ekonomických subjektů doplní všechny dostupné údaje.
Pravidelné faktury Nastavte si faktury, které se pravidelně samy vystaví a odešlou. O nic se nemusíte starat.
Více číselných řad Rozdělte si faktury do skupin například podle obsahu pomocí číselných řad.
Nastavení vlastního počtu desetinných míst Nastavte si na fakturách pro větší přehlednost vlastní počet desetinných míst pro množství a jednotkovou cenu.
Práce s cizí měnou iDoklad automaticky načte poslední nalezený kurz a můžete fakturovat i v cizí měně. Pokud potřebujete kurz manuálně upravit, není to problém.
Mobilní aplikace iDoklad Fungují na běžných operačních systémech Android a iOS.
Štítkování dokladů
Přílohy dokladů K vystaveným i přijatým fakturám můžete přiložit přílohu. iDoklad si poradí s většinou běžně užívaných formátů.
Dodací adresy
Export seznamů Z iDokladu si můžete jednoduše stáhnout seznamy kontaktů, faktur nebo nabídek ve formátech .xlsx nebo .csv.
Ceník a sklad
Evidence ceníkových položek V iDokladu si snadno vytvoříte vlastní ceník. Jednotlivé položky z ceníku můžete přidávat na faktury i bez přepisování údajů o nich. S ceníkovými položkami můžete pracovat i v dalších funkcích.
Našeptávač řádků faktur Využijete při přidávání položek na fakturu. Našeptávač automaticky doplní rozepsané položky z ceníku a přidá všechny uvedené údaje.
Skladové příjmy a výdaje Pokud položku označíte jako skladovou, odrazí se každá změna (prodej nebo nákup položky) i ve virtuálním skladu iDokladu. Rychle tak zjistíte, co vám dochází nebo čeho máte naopak přebytek.
Cenové nabídky Tyto nezávazné dokumenty vytváříte pro své obchodní partnery. Pokud je klient přijme, snadno z nich vystavíte příslušné faktury. Navíc díky pokročilému filtrování slouží jako rychlý ukazatel rozjednaných a uzavřených obchodních případů.
Přehled prodeje Z přehledu snadno zjistíte, kolik a jaké zboží jste prodali ve vámi zvoleném časovém období.
Napojení na software externí účetní iDoklad můžete propojit s Money S3, Money S4, Money S5, Pohodou i Variem.
ProfiÚčtenka Fungují na běžných operačních systémech Android a iOS. Svoji fakturaci i řešení EET tak máte stále při ruce.
Odstranění reklamy, vlastní logo a podbarvení Mějte e-maily či faktury bez reklam. Vložte na své faktury vlastní logo firmy a nechejte iDoklad přizpůsobit vašim oblíbeným barvám.
Počet uživatelů Svůj iDoklad můžete sdílet i s dalšími kolegy nebo účetní. Každý se přihlašuje do účtu pod svými vlastními údaji, nemusíte tak nikomu sdělovat své heslo.
1
2
5
9
1
2
5
9
Banka a pokladna
Evidence příjmových a výdajových pokladních dokladů, stavy na pokladnách Umožňuje vytvářet příjmové a výdajové pokladní doklady, mezi kterými lze snadno filtrovat, tisknout je nebo dále upravovat. Doklady lze snadno napárovat na faktury v iDokladu.
Evidence příjmových a výdajových bankovních dokladů, stavy na bankovních účtech Umožňuje vytvářet příjmové a výdajové bankovní doklady, mezi kterými lze snadno filtrovat, tisknout je nebo dále upravovat. Doklady lze snadno napárovat na faktury v iDokladu.
Párování plateb s bankovními účty U většiny bank si můžete nastavit automatické stahování pohybů na účtu do iDokladu. Platby si tak snadno spárujete s fakturami z iDokladu.
Více bankovních účtů Jedním bankovním účtem to končit nemusí. Všechny funkce, co s bankovním účtem iDoklad dokáže, můžete využít i u více účtů.
Prodejky Tyto zjednodušené doklady snadno přizpůsobíte, vytisknete a získáte z nich statistiku. Můžete je zaregistrovat do EET nebo mezi nimi rychle filtrovat.
Automatické upomínky iDoklad za vás pohlídá opozdilce. Pokud má některá faktura po splatnosti, automaticky pošle upomínku s prosbou o zaplacení.
Účetnictví a daně
Přiznání k dani z příjmu FO V iDokladu je daňové přiznání záležitost na pár minut. Většinu údajů snadno přenesete. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, na našem blogu máme vždy nějaký článek s dobrou radou nebo návodem.
Přiznání k DPH a kontrolní hlášení V iDokladu je daňové přiznání záležitost na pár minut. Většinu údajů snadno přenesete. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, na našem blogu máme vždy nějaký článek s dobrou radou nebo návodem.
Zákaznická podpora
Písemné dotazy přes aplikaci K písemné podpoře se můžete dostat kdykoliv přes svou aplikaci. V pravém horním rohu rozkliknete ikonku otazníku a zvolíte “Zákaznická podpora”. Na váš dotaz budeme reagovat v pracovní době podle pořadovníku.
Telefonická podpora Telefonickou podporu mohou využít všichni, kteří mají aktivováno některá z předplatných. Telefonická podpora je k dispozici každý pracovní den od 8. do 17. hodiny.
Přednostní zákaznická podpora Přednostní podpora je určena pro prémiové předplatné. Garantuje vám reakci na váš písemný dotaz nejpozději do 4 pracovních hodin od nahlášení požadavku.
Počet dotazů přes API Můžete si propojit iDoklad se svým e-shopem nebo dalšími softwary. Na přenos 1 500 faktur můžete měsíčně využít 7 500 dotazů, na 15 000 faktur pak 75 000 dotazů.
0
0
7 500
75 000
0
0
7 500
75 000
Vyzkoušet zdarma

Jak získáte iDoklad ještě výhodněji

Mám iDoklad pozitivní účetní

Pokud využíváte služeb iDoklad pozitivních účetních, poskytnou vám slevový kód na 50% slevu z platby za první nakoupené předplatné iDokladu. Slevu vám poskytnou naše spřátelené účetní.

Používám Money S3

Uživatelé Money S3 se zaplacenou aktualizací mají slevu 30%.

Jsem neziskovka

Při ročním předplatném s námi neziskovky fakturují za polovic.

Peníze

Žádost o slevu  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Po zpracování požadavku vás budeme kontaktovat. Nejpozději do 3 pracovních dnů.

  Co na srdci,
  to na faktuře

  „Jsem ráda, že nemusím řešit chyby ve fakturách, kterým bych se nevyhnula, kdybych faktury vystavovala ručně.”

  Míša Landová | Foodbloggerka

  Často se nás ptáte

  Časté otázky k předplatným

  Co znamená, že mám 60 dnů Prémiového předplatného zdarma?

  Nezávazně si vyzkoušíte, co všechno iDoklad umí – a jak vám rozváže ruce. Dva měsíce máte k dispozici veškeré funkce a služby. A pak je na vás, které předplatné si vyberete.

  Jak za předplatné platit?

  Ať už platíte poprvé nebo předplatné prodlužujete pravidelně, postup je vždy stejný.

  V iDokladu zvolte ikonu domečku (vlevo na horní liště) a vyberte záložku Ceník předplatných. Tady si vyberte jednu ze tří nabízených možností a klikněte na tlačítko Vybrat. V dalším kroku si určíte délku předplatného (měsíc, 3 měsíce, rok). Pokud jste nezisková organizace nebo používáte Money S3, využijete také kolonku Mám slevový kód, bližší informace si přečtěte zde.

  Potvrďte délku předplatného tlačítkem Pokračovat. Zkontrolujte firemní údaje (načtou se přímo z vašeho účtu v iDokladu).

  Potvrďte údaje, zkontrolujte si rekapitulaci objednávky a stiskněte tlačítko Koupit. iDoklad vás přesměruje na GoPay platební bránu, kde si můžete vybrat z variant platba kartou nebo zrychlený bankovní převod.

  Jak funguje garance 30 dnů na vrácení peněz?

  Někdy to prostě na první dobrou nevyjde. Proto vám garantujeme, že do 30 dnů po zaplacení můžete svoje rozhodnutí změnit a my vám vrátíme celou částku z poslední platby. Garance neplatí pouze na první, ale i další platby. Požadavek pro vrácení peněz můžete provést zde.

  Co když se rozhodnu přejít na vyšší předplatné?

  Nemusíte čekat, až vám skončí předplatné původního nižšího předplatného. Stačí provést platbu a nedočerpané dny ze stávajícího předplatného se vám přepočítají a přičtou k novému předplatnému. Předplatné změníme okamžitě.

  A když budu chtít předplatné nižší?

  Pokud si pořídíte příliš vysoké předplatné a rozhodnete se ho snížit, můžete tak učinit kdykoliv. Jeho čerpání však započne až po uplynutí platnosti aktuálního předplatného.

  V čem se liší běžná zákaznická podpora od přednostní pro Prémiové předplatné?

  Pokud máte přednostní zákaznickou podporu, garantujeme, že váš dotaz budeme řešit do 4 pracovních hodin od nahlášení.

  Pokud přejdu na nižší předplatné nebo účet Zdarma, smažete má data z vyšších předplatných?

  Ne. Snížením předplatného přijdete o některé funkce, ale data z nich nesmažeme. Pokud se k vyššímu předplatnému vrátíte, všechny dříve vložené dokumenty a údaje najdete zase na svém místě. Jak když jste se vrátili po letním táboře do svého pokoje.

  Co se stane, když si neprodloužím předplatné?

  Můžete si alespoň aktivovat účet Zdarma, který umožňuje základní fakturaci pro omezený počet klientů. O data z vyšších předplatných nepřijdete, pouze k některým z nich ztratíte přístup. Nový vyšší předplatné si můžete pořídit kdykoliv, nemusíte čekat na začátek měsíce.

  Ostatní dotazy

  Proč byl iDoklad dříve zdarma a teď je zpoplatněný?

  Protože iDoklad zásadně vyrostl a pomáhá výrazně s účetnictvím i obchodem. A roste stále více a více. V průměru přidáváme 4 nové funkce za měsíc, jsme pro vás připraveni se zákaznickou podporou a lámeme si hlavu, jak pro vás iDoklad ještě vymazlit. A na to jsou potřební lidé a jejich čas. Věříme ale, že díky 3 různým předplatným a účtu Zdarma každý najde cenu, která jeho podnikání bude vyhovovat.

  Co mám dělat, když už iDoklad nechci dále používat?

  Svůj iDoklad můžete samozřejmě kompletně zrušit, ale není to nutné. Dokud se nerozhodnete za služby iDokladu platit, nebudeme vám nic účtovat. Na žádné skryté automatické platby nehrajeme. Pokud si aktivujete účet Zdarma, můžete ho využívat, jak dlouho chcete. A klidně jen jednou za pár měsíců.

  Jak si mohu vyexportovat seznam kontaktů?

  V adresáři zvolte možnost Kontakty a Tisk (horní lišta). Zobrazí se vám náhled seznamu kontaktů. Následně si vyberete formát, ve kterém chcete seznam mít a zvolíte možnost tisku nebo uložení do počítače.

  Co se stane se staršími fakturami, když přejdu na účet Zdarma?

  Již vystavené faktury si budete moci dále prohlížet nebo si je stáhnout. Nové faktury ale můžete v účtu Zdarma vystavit pouze pro 5 vybraných kontaktů.

  Musím si data někde zvlášť zálohovat?

  Ne, automaticky všechny údaje zálohujeme. Stačí se připojit a pokračovat v uložené práci.

  Zkuste si zdarma,
  jak vám online fakturační program uvolní ruce.
  Stejně jako 300 000 podnikatelů před vámi

  blank

  60 dní zdarma na vyzkoušení

  Bez čísla kreditní karty, bez závazků, zato se všemi funkcemi, které program na faktury má.

  blank

  Garance vrácení peněz

  Pokud přejdete na placené předplatné do 30 dnů a zjistíte, že to není ono, vrátíme vám peníze.

  Vyzkoušet zdarma