Ceník předplatných

Domovská stránka/ Záložka Ceník předplatných

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Domovská stránka

IK_skok_jinam Moje předplatné

Tato záložka slouží k výběru a nákupu předplatného iDokladu. V horní části vidíte, jaký tarif aktuálně využíváte a za jak dlouho končí.

Podrobné porovnání funkcí, které jednotlivé tarify nabízí, zobrazíte pomocí odkazu Chci podrobně porovnat funkce všech tarifů, který naleznete pod výběrem tarifů.

Záložka Ceník předplatných

Záložka Ceník předplatných

 

Výběr tarifu

Tarif zvolíte pomocí tlačítka Vybrat.

Nákup tarifu pak provedete ve třech krocích:

IK_Odrazka_01 Délka předplatného - v tomto kroku zvolte délku předplatného. Předplatné lze zakoupit na měsíc, 3 měsíce nebo na rok.

Jestliže jste obdrželi slevový kód, uplatníte jej na tomto kroku. Pomocí zatržítka Mám slevový kód zobrazíte pole pro vložení slevového kódu.
Na další krok se přepnete pomocí tlačítka Pokračovat.

IK_Odrazka_02 Firemní údaje - v tomto kroku se zobrazí vaše firemní údaje, které můžete opravit pomocí tlačítka Změnit. Tyto změny se uloží do nastavení. Pokud chcete předplatné fakturovat na jinou adresu, zatrhněte možnost Fakturační údaje jsou jiné než firemní. Otevře se vám formulář pro zadání jiných fakturačních údajů.

IK_upozorneni Při prvním nákupu můžete být vyzváni ke kontrole svých údajů. Po jejich zkontrolování a případném doplnění stiskněte tlačítko Potvrdit.

Na další krok se přepnete pomocí tlačítka Pokračovat.

IK_Odrazka_03 Rekapitulace objednávky - poslední krok nabízí rekapitulaci objednávky předplatného a výběr způsobu úhrady. Předplatné můžete uhradit platební kartou, Okamžitým online převodem z účtu nebo zálohovou fakturou.

U úhrady platební kartou můžete zvolit možnost „Automaticky obnovovat předplatné“. Po uplynutí zvolené doby předplatného (v den expirace) se částka za předplatné automaticky strhne z platební karty a předplatné se nastaví pro další období. O provedení platby budete informování e-mailem.

Nastavení automatického obnovování předplatného

Nastavení automatického obnovování předplatného

IK_upozorneni Automatické obnovování předplatného se nastaví po úhradě zvoleného tarifu. Nastavení obnovování můžete kdykoli zrušit na záložce Moje předplatné.

 

Při výběru způsobu úhrady platební kartou nebo okamžitým převodem stiskněte tlačítko Koupit, které vám přesměruje na platební bránu GoPay s vybranou platební metodou. Po zaplacení objednávky budete opět automaticky přesměrování do iDokladu do záložky Moje předplatné. Pokud platba proběhla úspěšně, můžete již nyní v iDokladu pracovat a využívat zakoupené funkce. Do několika minut bude na váš e-mail odeslána faktura za zakoupené předplatné. Zaslanou fakturu si můžete kdykoli stáhnout v PDF na záložce Moje předplatné.

 

Při výběru způsobu úhrady zálohovou fakturou stiskněte tlačítko Závazně objednat. Zvolený tarif vám bude aktivování ihned po objednání a na e-mail vám bude odeslána zálohová faktura. Zálohovou fakturu prosím uhraďte na účet na ní uvedený se správný variabilním symbolem do termínu splatnosti. Pokud ji neuhradíte, bude vám po vypršení splatnosti tarif zrušen! Po úhradě vám bude e-mailem zaslána vyúčtovací faktura.

 

Výběr účtu zdarma:

Účet Zdarma si můžete zvolit pouze v případě, že aktuálně nevyužíváte žádný z placených tarifů. Účet Zdarma umožňuje kompletní fakturaci a evidenci úhrad s pěti kontakty. Pokud máte ve svém adresáři v době přechodu na účet Zdarma více než pět kontaktů, vyzve vás iDoklad k výběru maximálně pěti kontaktů, které chcete dále využívat. Ostatní kontakty a doklady na ně vystavené se nesmažou. Zůstanou i nadále viditelné, budou ale neaktivní (tzn. nelze je editovat, mazat, vytvářet s nimi doklady, atd.).

Výběr pěti kontaktů při přechodu na účet Zdarma

Výběr pěti kontaktů při přechodu na účet Zdarma

IK_upozorneni Pokud při přechodu na účet Zdarma vyberete omylem nesprávných pět kontaktů a chcete je změnit, můžete k tomu využít odkaz, který najdete na záložce Moje předplatné dole pod Historií předplatných a na záložce Adresář - Kontakty dole pod seznamem kontaktů. Odkaz lze využít jen do 10 dní od výběru účtu Zdarma.

 

Nejčastější otázky

Co se stane, až moje předplatné vyprší?
Na vypršení předplatného iDokladu vás po přihlášení do aplikace upozorní okno, které vás vyzve k výběru nového předplatného. Můžete si zvolit některé z placených variant nebo verzi Zdarma. Bez výběru předplatného nelze dále pokračovat v práci v iDokladu.

Mám v adresáři více než pět kontaktů. Co se stane s těmi, které si nevyberu při přechodu na předplatné Zdarma? Budou smazány i s doklady na ně vystavenými?
Kontakty v adresáři, ani doklady, které na ně byly vystaveny, nezmizí ani nebudou smazány. V seznamech budou stále viditelné, jen nebudou aktivní (budou zašedlé). Nebude je možné editovat, mazat, tisknout, atd.
Pokud později přejdete na placené předplatné, všechny kontakty a doklady budou opět aktivní.

Musím s nákupem nového předplatného čekat až do chvíle, kdy mi vyprší stávající předplatné?
Předplatné můžete zakoupit i před vypršením aktuálního předplatného. Stejné nebo nižší předplatné bude přitom platit až po vypršení aktuálního. Vyšší předplatné začne platit okamžitě a můžete tedy hned začít používat funkce navíc, které nabízí vyšší verze.

Koupil jsem si předplatné Základní na rok, ale nyní bych chtěl využívat více funkcí. Je možné hned přejít na předplatné Prémiové nebo musím čekat, než vyprší mé již zakoupené předplatné Základní?
Přechod na vyšší předplatné lze provést i v případě, že máte stále aktivní nižší předplatné. Vyšší verze bude platit od data nákupu po dobu, kterou si vyberete (1, 3 nebo 12 měsíců) a nevyčerpané peníze, které zbývají z dřívějšího nižšího předplatného, vám proměníme na dny navíc k novému předplatnému.