Odměna za doporučení

Domovská stránka/ Záložka Odměna za doporučení

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Domovská stránka

iDoklad můžete doporučit svým známým nebo kolegům. Za každého doporučeného uživatele, který si založí účet v iDokladu a zakoupí tarif, získáte 10 % z ceny tohoto tarifu. Zároveň nový uživatel, který se zaregistruje na základě vašeho doporučení, získá 10 % slevu na svůj první tarif. Svoji odměnu si můžete nechat vyplatit přímo na účet nebo proměnit na slevové kupóny, které využijete při nákupu svého tarifu.

 

Jak to funguje?

IK_Odrazka_01 Pro doporučení iDokladu dalšímu uživateli stačí na záložce Doporučit iDoklad stisknout tlačítko Sdílet odkaz, zkopírovat unikátní link a sdílet ho nebo můžete použít přednastavený doporučující e-mail, kam pouze zadáte e-mailové adresy, na které chcete doporučení zaslat a odešlete jej přímo z iDokladu pomocí tlačítka Odeslat. Tělo e-mailu obsahuje editovatelnou část (začátek e-mailu a pozdrav na konci e-mailu), kterou můžete libovolně změnit a needitovatelnou část, která obsahuje představení iDokladu a jeho funkcí a tlačítko pro registraci nového uživatele.

Zaslání doporučení

Zaslání doporučení

IK_Odrazka_02 Pozvaný uživatel pak použije odkaz pro registraci nebo klikne na odkaz Založit účet v iDokladu v příchozím e-mailu a zaregistruje se. Získá tak účet na 60 dní zdarma a slevu 10 % na nákup svého prvního tarifu.

IK_Odrazka_03 Když si doporučený uživatel předplatí první tarif a uplyne lhůta pro podání žádosti o vrácení peněz (30 dnů od platby), bude vám připsáno 10 % z ceny tarifu (bez DPH) ve formě bodů.

IK_Odrazka_04 Body můžete kdykoli vyměnit za slevové kupony nebo si je nechat vyplatit rovnou na účet. Body mají platnost jeden rok, poté expirují.

 

Využití bodů

V horní části vidíte aktuální zůstatek bodového konta, přičemž 1 bod = 1 Kč.

IK_odrazka Body můžete proměnit za slevové kupony v hodnotě 20 až 1000 Kč. V seznamu vyberete požadovanou hodnotu kuponu a stisknete tlačítko Vyměnit body.

Výměna bodů za slevové kupony

Výměna bodů za slevové kupony

Získané kupony najdete na záložce Slevové kupóny a můžete je použít při dalším nákupu tarifu v 1. kroku Délka předplatného, kde pod možností Mám slevový kód a vybere z nabídky kupon, který chcete použít.

IK_upozorneni  Slevové kupony mají hodnoty 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč. Nabízí se jen ty hodnoty kuponů, které se dají čerpat z dosažených bodů. Pokud je například stav vašeho bodového konta 499 Kč, budou se vám nabízet kupony v hodnotách 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč a 200 Kč.

IK_upozorneni Slevový kupon se při použití odečte vždy v celé hodnotě, a to i v případě, že jeho hodnota převýší cenu kupovaného tarifu. Například slevový kupon v hodnotě 200 Kč můžete uplatnit na nákup Základního tarifu na jeden měsíc za cenu 159 Kč. Uplatní se ale celá hodnota kuponu a o zbývajících 41 Kč přijdete.

IK_odrazka Body si můžete nechat proplatit na účet. V případě, že evidujete v iDokladu více bankovních účtů, zvolte v nabídce bankovní účet, na který chcete body proplatit a stiskněte tlačítko Poslat peníze. iDoklad založí vydanou fakturu a přesměruje vás do jejího detailu.

Proplacení bodů na účet

Proplacení bodů na účet

Pro dokončení procesu vyplacení peněz je ještě nutné fakturu odeslat na náš e-mail. Stačí stisknout tlačítko Odeslat, které se nachází dole v detailu faktury, zaškrtnout volbu Odběratel, kde se vám automaticky načte náš e-mail a potvrdit odeslání.

IK_upozorneni Minimální částka k proplacení je 100 Kč (100 bodů) a maximální 8 000 Kč (8000 bodů). Proplatit na účet lze vždy jen celý zůstatek bodového konta (pokud nepřesahuje hodnotu 8 000 Kč)

 

Historie doporučení

Když si nový uživatel zaregistruje účet v iDokladu, objeví se o tom na záložce Historie doporučení záznam. Vidíte zde také stav doporučení.

Záložka Historie doporučení

Záložka Historie doporučení

Doporučení může mít tyto stavy:

Účet založen - uživatel si na základě vašeho doporučení založil účet

Tarif zakoupen - doporučený uživatel si zakoupil první tarif (běží lhůta pro podání žádosti o vrácení peněz)

Body připsány - uplynula lhůta pro prodání žádosti o vrácení peněz a body jsou k dispozici

Body použity - body byly vyměněny za slevové kupony nebo vyplaceny

Doporučení expirováno - uplynul 1 rok od odeslání e-mailu s doporučením a uživatel se přes něj nezaregistroval

 

Slevové kupony

Na záložce Slevové kupony najdete všechny vaše kupony získané z programu doporučení, jejich stav a datum expirace.

Záložka Slevové kupony

Záložka Slevové kupony

Kupony mohou mít tyto stavy:

Nepoužitý – získaný kupon, který zatím nebyl uplatněný při nákupu tarifu

Použitý – kupon, který byl použitý při nákupu tarifu

Expirovaný – kupon, který nebyl uplatněný při nákupu tarifu a vypršela mu platnost (1 rok)

 

Historie změn bodů

Tato záložka slouží k přehledu o změnách vašeho bodového konta. Najdete zde evidenci výplaty bodů na účet a převodu bodů na slevové kódy.