Datum publikace 31. 05. 2017 Sdílet článek

Zavádíme placené předplatné. Vše, co potřebujete vědět, najdete zde

Author Seyfor, a. s. 1 minuta čtení 0
Náhledový obrázek

Po pečlivém zvažování a šesti letech fungování jsme se rozhodli zpoplatnit vybrané funkce a zavést v iDokladu placené předplatné.

Z jednoduché on-line fakturace jsme vyrostli v sebevědomou službu, která mnohým z   uživatelů výrazně ulehčuje fakturování a pomáhá se správným účetnictvím.

Je nám jasné, co vás zajímá nejvíce. Přehled přeplatných. Vybírat můžete ze čtyř variant, které se liší počtem dostupných funkcí.

Placené předplatné zavádíme od 1. 6. 2017

Každý současný uživatel od nás dostane 60 dnů nejvyššího Prémiového předplatného zdarma. Tato doba začíná 1. 6. 2017. Dvouměsíční bezplatné testování čeká také na každého nového uživatele po založení účtu. Díky této době si v klidu vyzkoušíte, které funkce pro své podnikání opravdu potřebujete.

Správný výběr garantujeme i tím, že 30 dnů po poslední platbě máte možnost předplatné bezplatně zrušit a peníze vám vrátíme.

Předplatné můžete zakoupit na různě dlouhou dobu, nejkratší čas užívání je ale jeden měsíc.

Proč jsme se pro zpoplatnění rozhodli?

Předně věříme, že se iDoklad obdobným placeným aplikacím plně vyrovná, a že se stal službou, která se bohatě vyplatí i v placené verzi.

Mimo to iDoklad stále roste a jeho provoz, vývoj, zákaznická podpora a testování jsou při zachování stávající úrovně čím dál náročnější. Každý měsíc přidáváme v průměru 4 nové funkce, většinu z nich na přání vás – uživatelů.

A ve vylepšování služby samozřejmě plánujeme pokračovat.

Chcete nám cokoliv vzkázat?

Připravili jsme odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Samozřejmě se nás můžete zeptat na cokoliv, co souvisí se zpoplatněním. Ptejte se rovnou v komentářích pod článkem

Související články

Propojte iDoklad s dalšími službami a podnikejte efektivně

19. 06. 2024 0 minut čtení 0
Přečíst článek

Přijatou fakturu dostanete do mobilu za pár sekund. Vylepšujeme mobilní aplikaci

19. 06. 2024 3 minuty čtení 0
Přečíst článek