Rychlé tipy launchpad

Zkopírovat link Zkopírováno
Poslední aktualizace: 22. 4. 2024 1 minuta čtení

V tomto článku vám přinášíme seznam tipů, jak můžete zefektivnit vaši práci v iDokadu – vybíráme vaše nejčastější dotazy, které se nás ptáte na podpoře a i my přispíváme informacemi, o kterých si myslíme, že by vám mohli pomoct.

Nastavení úvodní stránky

Zkopírovat link Zkopírováno

Pro rychlejší přístup k zakládání nových dokladů v novém iDokladu můžete v jakékoli sekci využít zrychlenou volbu pomocí tlačítka blank, díky němu dokážete založit například novou fakturu vydanou na dvě kliknutí.

icon Nastavení úvodní stránkyNa úvodní přehledové stránce si můžete nastavit, které sekce budete mít zobrazeny, přetahováním myší můžete určit jejich pořadí a toto nastavení si můžete uložit do své vlastní varianty. Pomocí tohoto nastavení si také můžete zobrazit seznam vašich největších odběratelů nebo dlužníků.

Detailnější informace k těmto tipům naleznete v naší nápovědě tady.

Grafy

Zkopírovat link Zkopírováno

Upravit si můžete i informace dostupné v grafu a to kliknutím na tlačítko icon – na výběr máte zobrazované období, způsob zobrazení (po obdobích nebo kumulativně), které typy dokladů chcete započítat a jestli máte zájem zobrazit porovnání s minulým rokem a rozdílovou křivku.

Další tipy k nastavením grafů naleznete tady.

Další ovládací prvky

Zkopírovat link Zkopírováno

V pravé horní části najdete další ovládací prvky aplikace:

blank Notifikace – na příchozí notifikaci vás upozorní červené číslo u zvonečku. Najdete tady informace například o zobrazení faktury odeslané odkazem, automaticky vystavených pravidelných fakturách, odeslaných upomínkách, zpracovaných bankovních výpisech nebo o nových odpovědích ze zákaznické podpory.

blank Zkratka firmy – zobrazuje zkratku firmy, do které jste aktuálně přihlášeni. Kliknutím na zkratku firmy se zobrazí podmenu s dalšími společnostmi, ke kterým máte přístup.

blank Odhlásit – odhlášení z iDokladu.

Bližší informace k ovládání aplikace najdete tady.

Byly tyto informace užitečné?
1 4

Stále si nevíte rady?

blank

miniakademie iDoklad

miniakademie
blank

Zeptejte se komunity na FB

Začít chat na FB

Mohlo by vás zajímat

blank

Domovská stránka - Přehledy

22. 4. 2024

Přečíst článek
blank

Ovládání aplikace iDoklad

22. 4. 2024

Ovládání iDokladu je velmi jednoduché a intuitivní, s většinou funkcí si jistě poradíte sami a...

Přečíst článek
Vybrat jiné téma