Doklady k úhradě

Finance / Doklady k úhradě

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Finance

Díky seznamu Dokladů k úhradě získáte přehled nad všemi dosud zcela neuhrazenými přijatými fakturami. V seznamu si snadno vyfiltrujete faktury s blížící se splatností a vyfiltrovaný seznam můžete vytisknout jako podklad pro odsouhlasení a zadání úhrady do vaší banky.

Seznam dokladů k úhradě

Seznam dokladů k úhradě

Se seznamem pracujete standardním způsobem popsaným v kapitole Ovládání aplikace.

 

IK_tisk Tisk – tlačítko slouží k tisku seznam vyfiltrovaných dokladů k úhradě.

IK_upozorneni Pokud máte v nastavení zadáno více bankovních účtů, objeví se vám před tiskem seznamu dokladů okno s výběrem účtu, který chcete tisknout v záhlaví sestavy.

IK_soucet Součet – tlačítkem otevřete okno Součet částek k úhradě, ve kterém vidíte v horní části aktuální stavy na všech vašich bankovních účtech a ve spodní části součet částek dokladů k úhradě podle měn. Do statistického zpracování vstupují označené doklady, nebo celý zobrazený seznam. Pokud seznam omezíte filtrem, součtuje se jen zobrazený výběr, a to i v případě, kdy je vícestránkový.

 

Filtrování seznamu

Pro rychlý přehled o přijatých fakturách k úhradě lze využít filtr, pomocí kterého si jednoduše zobrazíte doklady po splatnosti, s vámi zadanou splatností nebo zvolenou měnou.

IK_odrazka Hledaný text – zapíšete-li do pole text, seznam se omezí na položky, které zadanou skupinu znaků obsahují na kterékoliv pozici ve sloupcích Číslo, Var. symbol, a Dodavatel.

IK_odrazka Vymazat filtr IK_legenda_zavrit– tímto tlačítkem zrušíte veškeré filtrování seznamu.