Živý webinář

Ovládněte nový iDoklad jako mistři

  • Zorientujte se rychle v novém prostředí.
  • Zeptejte se nás na cokoliv vás zajímá.
  • Využijte k orientaci i novou nápovědu.

Představujeme nový iDoklad

Rychlost

Vyměňte kalkulačku za srozumitelný přehled o výdajích a příjmech

Přehlednost

Získejte kontrolu nad stavem zakázek a obchodními kontakty

Nové funkce

Nové grafy a statistiky, více příloh či možnosti filtrování, je toho mnoho.

blank
blank

Změna očima designérů iDokladu

„iDoklad podnikatelům pomáhá od roku 2011. V posledních letech se ale požadavky na moderní aplikaci proměnily, a proto byly potřeba větší zásahy.

iDoklad se v průběhu let rozrostl a další nové funkce do něj plánujeme přidávat. Nemohli jsme ale dopustit, aby to bylo na úkor přehlednosti. Proto jsme upravili jeho vzhled a dali si záležet na každém detailu. Počet kliknutí nutných k vystavení dokladů jsme snížili na minimum.

Zároveň jsme chtěli, aby iDoklad i na první pohled vypadal svěže. Proto používáme nové barvy a kresby. Máme i nové logo a web. A když už mluvíme o těch změnách, zmíníme ještě jednu. Naše mateřská společnost se přejmenovala ze Solitey na Seyfor.“

Co vás nejvíce zajímá

Proč přicházíme s novým iDokladem?

iDoklad je nejrozšířenější fakturační službou a cítíme závazek jej zdokonalovat pro všechny typy uživatelů. Abychom mohli tomuto příslibu dostát, potřebujeme z času na čas některé věci v iDokladu upravit. Nyní jsme se dostali do bodu, kdy jsme nuceni místo malých evolucí, udělat větší revoluci, která nám pomůže udělat jej udržitelný i do budoucna. Nový iDoklad jsme vystavěli na nových moderních technologiích, vytvořili jsme komfortnější uživatelské prostředí a vylepšili stávající funkce.

Co se pro vás s novým iDokladem mění?

Kromě nového prostředí se pro vás nemění prakticky nic. Funkce, i jejich zařazení do předplatných se prakticky nezměnili. Vaše data jsou stejné v novém i starém iDokladu.

Proč jsou některé funkce jinak uspořádané / dostupné?

Větší viditelnost nebo upozadění funkcí jsme navrhovali podle toho, jak moc je uživatelé používají nebo ne. Vycházíme vstříc většině, ale myslíme i na ty z vás, pro které tato změna znamená hledat a zjišťovat věci, na které jste byli dosud zvyklí. Proto jsme vám připravili novou přehlednou nápovědu, kde najdete vždy všechno, co potřebujete.

Jak můžete ovlivnit další změny v iDokladu?

Vaše zpětná vazba a náměty jsou pro nás nyní zcela zásadní – chceme si být jisti, že se vám s novým iDokladem pracuje dobře. Zpětnou vazbu si od všech uživatelů sbíráme a podle četnosti jednotlivých podnětů zohledňujeme v úpravách nového iDokladu. Svůj podnět nám můžete napsat přímo na e-mail info@idoklad.cz nebo přes odkaz, který najdete v patičce po přihlášení do aplikace.

blank

Vyzkoušejte nový iDoklad

Novou webovou aplikaci zpřístupňujeme postupně. Pro všechny bude dostupná nejpozději na jaře 2023. Jakmile na ni můžete přejít, informujeme vás e-mailem.

Novou mobilní aplikaci můžete používat hned. Stačí, když si ji na Google Play nebo v App Storu aktualizujete.

Google Play Appstore

Podívejte se, jak nový iDoklad vypadá

Ve videu si prohlédnete nové prostředí,
představíme vám nejdůležitější vylepšení,
dozvíte se, proč se iDoklad mění.