Datum publikace 02. 11. 2016 Komentáře 4 Sdílet článek

iDoklad je připravený na EET

Author Solitea 0 minut čtení 0
Náhledový obrázek

Přestože velkou část živnostníků a podnikatelů elektronická evidence tržeb děsí, máme dobrou zprávu – iDoklad si s ní poradí. V listopadu spustíme novou funkci Elektronická evidence tržeb. A vy si tak můžete EET pohodlně vyzkoušet v testovacím provozu.

propojeni_idoklad_eet_fb

Prvních podnikatelů se elektronická evidence tržeb dotkne v prosinci. Tehdy stát spustí první vlnu, která platí pro restauratéry a hoteliéry. Už od listopadu přitom poběží systém EET v testovacím provozu. Díky iDokladu máte hned dvě možnosti, jak ho vyzkoušet.

První z nich nabídne nová funkce Elektronická evidence tržeb, která se začátkem příštího týdne v iDokladu objeví. Vám pak stačí jen nahrát certifikát a vše nastavit. iDoklad se postará o zbytek.

Druhou možností je propojit iDoklad s bezplatnou mobilní aplikací Profi Účtenka. Díky ní můžete pohodlně prodávat v terénu i bez internetu a poté doklady do iDokladu převést.

Víc informací o obou řešeních najdete na webu naší EET poradny .

Související články

Novinky v iDokladu pro rok 2023

22. 12. 2022 1 minuta čtení 33
Přečíst článek

Spustili jsme novou mobilní aplikaci. Potěší hlavně milovníky byznysových statistik

06. 12. 2022 1 minuta čtení 1
Přečíst článek

  4 komentáře

  1. blank Zdeňka Tučková napsal:

   Dobrý den.
   Pracuji v místě, které má značně kolísavý až nulový signál a není zde ani elektrika. Tudíž jednoznačně nemohu nic tisknout, leda na baterky do jejich vybití. Je pro mne nějaké řešení z Vaší strany? Děkuji.

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den,

    můžete například v případě stabilnějšího připojení zaslat prodejní doklad na email odběratele. Případně jak zmiňujete, využít přenosnou tiskárnu, kde je bateriové napájení.

  2. blank Petra Klikova napsal:

   Dobrý den, umí iDoklad komunikovat i s jinym sw než je profiuctenka? Uvažuji o změně Eet a potřebuji aby toto bylo kompatibilní s vámi. By se mi propojovali tržby do idokladu.

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den,

    co se týče propojení iDokladu s externími pokladními zařízeními, tak je možné iDoklad propojit ještě s O2 Kasou.

    Přejeme pěkný den

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *