Datum publikace 01. 07. 2013 Sdílet článek

Vítejte v novém!

Author Seyfor, a. s. 1 minuta čtení 0
Náhledový obrázek

Milí uživatelé,

na prvním místě Vám chceme poděkovat za věrnost, kterou nám od roku 2010 prokazujete, za konstruktivní feedback i kritiku, kterými nás posouváte dále, a za řadu spontánních doporučení svému okolí.Díky Vám a výše uvedeným okolnostem můžeme směle tvrdit, že jsme autory nejrozšířenější online fakturační aplikace s více než 28 000 uživateli ve třech evropských zemích. A máme z toho radost.

V těchto dnech společně s Vámi načínáme zcela novou etapu. Nová není pouze aplikace, nová není jen platforma, díky které funguje, nový je celý iDoklad.homepage

Díky nové technologii, posilám v týmu, jasné vizi a podpoře společnosti s 23letou zkušeností v oblasti účetních a informačních systémů roste iDoklad v dospělou cloudovou službu, která nebude jen levnou alternativou ke klasickým účetním systémům, ale plnohodnotným progresivním partnerem Vašeho podnikání.

Pevně věříme, že společně s Vámi vytvoříme komunitu, které iDoklad nejen ulehčí dílčí aspekty podnikání, ale v budoucnu nabídne nové podnikatelské možnosti, získá další kontakty a stane se ústředním bodem jejího rostoucího byznysu.

Nový je i tento blog, ve kterém chceme publikovat krátké články, zabývající se problematikou nejen samotné aplikace, ale i dalšími tématy, které zajímají její uživatele.

Děkujeme, že jste dočetli až sem, a přejeme mnoho úspěchů, které s Vámi budeme rádi sdílet.

Váš iDoklad tým

Související články

Propojte iDoklad s dalšími službami a podnikejte efektivně

19. 06. 2024 0 minut čtení 0
Přečíst článek

Přijatou fakturu dostanete do mobilu za pár sekund. Vylepšujeme mobilní aplikaci

19. 06. 2024 3 minuty čtení 1
Přečíst článek