Aplikace

Nastavení / záložka Aplikace

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Nastavení

Záložka Aplikace obsahuje dvě podzáložky, které slouží pro nastavení štítků a barvy aplikace.

Štítky

IK_upozorneni Štítky mají mnohá využití. Lze je nahradit za střediska, zakázky, projekty, obory činností nebo využít jako vaši vlastní controllingovou proměnou, kterou používáte pro obchodní nebo výrobní činnost. Štítky lze používat na všech typech dokladů a doklady pak podle nich jednoduchým způsobem filtrovat.

Tato záložka slouží pro práci se štítky. Můžete je zde přidávat, upravovat, mazat a měnit jejich barvu. Štítek ovšem zadáte i přímo v detailu dokladu. Stačí do pole pro štítek napsat název a potvrdit klávesou Enter. Pokud doklad uložíte, uloží se štítek do nastavení s výchozí šedou barvou. Barvu štítku pak můžete v nastavení změnit.

Nastavení barvy štítku

Nastavení barvy štítku

 

Barva aplikace

Nelíbí-li se vám výchozí barva iDokladu, můžete si v této záložce barvu aplikace změnit na jednu z předdefinovaných barev nebo vlastní barvu. Změna barvy aplikace se projeví v menu, u zobrazených obrázků, grafů i textů.

IK_odrazka Barevné varianty – barvu aplikace si můžete vybrat z připravených barevných variant, které nabízí barevné sladění menu, obrázků, grafů i textů.

IK_odrazka Vlastní barva – můžete si vybrat vlastní barvu aplikace. U této možnosti budou obrázky, grafy a texty laděné do odstínů šedé barvy.

IK_odrazka Obnovit výchozí nastavení – tlačítko vrátí iDokladu původní modrou barvu a tuto změnu uloží.