Datum publikace 03. 07. 2019 Komentáře 30 Sdílet článek

Měníme ceny předplatných iDokladu. Vy je ale ještě rok můžete mít za současnou cenu

Author Solitea 2 minuty čtení 0
Náhledový obrázek

Poprvé po více než dvou letech upravujeme ceny předplatných. Dáváme vám o tom vědět s předstihem, abyste mohli co nejdéle využívat původních cen. Zároveň se změnou cen jsme vylepšili předplatné Oblíbený.

Nové ceny předplatných iDokladu zavádíme 17. července 2019. Dáváme vám o nich vědět v předstihu a nabízíme vám tak možnost předplacení předplatného ještě za původní ceny.

Předplaťte si například roční předplatné iDokladu do 16. července a využívejte ho tak ještě 12 měsíců za současnou cenu. Nezáleží přitom, kdy vám končí předplatné. Nový předplatné Vám začne platit, jakmile skončí ten současný. K již aktivnímu předplatnému lze objednat za současnou cenu pouze jedno předplatné.

Od 17. července pak zavádíme nové ceny:

Předplatné Cena za měsíc
při předplatném
na 12 měsíců
Cena za měsíc
při předplatném
na 3 měsíce
Cena za měsíc
při předplatném
na jeden měsíc
Základní 145 Kč 165 Kč 175 Kč
Oblíbený 280 Kč 300 Kč 320 Kč
Prémiový 480 Kč 540 Kč 580 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Aktualizovali jsme znění obchodních podmínek. Prohlédněte si také kompletní ceník předplatných.

Vylepšili jsme Oblíbené předplatné

V nejoblíbenějším předplatným jsme udělali dvě vylepšení:

 • Zvýšili jsme počet uživatelů z 3 na 5. V jedné firmě tak může s iDokladem pracovat ještě více kolegů.
 • Navýšili jsme počet propojení přes API. iDoklad tak propojíte s ještě více aplikacemi z našeho katalogu rozšíření nebo s vlastní aplikací. Váš IT specialista to díky otevřenému API snadno zvládne.

 

rozsireni2

Pro předplatitele jsme připravili novou mobilní aplikaci

Jako předplatitelé předplatného můžete využívat spoustu funkcí navíc. Například novou mobilní aplikaci, kterou jsme nedávno spustili. Díky propracovanějšímu designu a ovládání je s ní fakturování v mobilu ještě jednodušší, přesvědčte se ve videu:

Díky propracovanějšímu designu a ovládání je s ní fakturování v mobilu ještě jednodušší, přesvědčte se ve videu:

Do aplikace budeme neustále přidávat nové funkce. Nedávno jsme přidali například přihlášení pomocí otisku prstu nebo rozpoznáním obličeje. Do konce roku se můžete těšit na:

 • Pokročilé vystavování faktur – kopírování faktur, zálohové faktury, automatické upomínky nebo evidence úhrad.
 • Evidenci přijatých daňových dokladů – ať už ručně nebo pomocí QR kódu.
 • Cenové nabídky – fakturu vystavíte přímo z cenové nabídky a vytvoříte náhledy produktů nebo akceptaci.

Související články

Šablony dokladů i v mobilní aplikaci

27. 11. 2023 2 minuty čtení 3
Přečíst článek

Nový export dokladů do Pohody usnadní spolupráci s účetními

10. 11. 2023 2 minuty čtení 70
Přečíst článek

  30 komentářů

  1. blank Katka napsal:

   Dobrý den. Mám radost, že jste „vymazlili“ mobilní aplikaci. Já ráda připlatím peníze na víc, když mobilní aplikace bude umět vystavovat zálohové faktury. Vzhledem k tomu, že mé podnikání je založené na tom být kdekoliv free a online a vystavovat desítky zálohových faktur měsíčně, velice bych to ocenila. Moc děkuji za zvážení. Katka

   1. blank Podpora napsal:

    Děkujeme za zpětnou vazbu, právě vystavování zálohových faktur v aplikaci je jednou z funkcí, kterou plánujeme do aplikace zapracovat.

  2. blank J napsal:

   Překlad: zvyšujeme cenu i stávajícím věrným zákazníkům (věc u předplatných nevídaná, z dobrých důvodů).

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, do 16. července nabízíme všechny tarify za stávající ceny. Nezáleží, kdy vám končí předplatné. Nový tarif Vám začne platit, jakmile skončí ten současný. Můžete si tak do té doby prodloužit tarif za stávající ceny i o rok. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  3. blank j napsal:

   iDoklad byl, je a vždy bude zdarma… takový kecy to tehdy byly :/

   1. blank Podpora napsal:

    Stále nabízíme i účet Zdarma, který obsahuje nejzákladnější funkce. Přehled všech tarifů včetně jednotlivých funkcí naleznete na https://www.idoklad.cz/cenik.

    1. blank Jan Doušek napsal:

     Dobře víte, že účet zdarma je nastaven tak aby byl i pro malého OSVČ zcela nepoužitelný a po připlacení za každý vyšší tarif současně platí i za spousty věcí které reálně nemá šanci využít. Naštěstí se nedávno objevila slušná konkurence právě pro malé OSVČ a firmy.

     1. blank Podpora napsal:

      Dobrý den, tarif Zdarma používá stále poměrně velká část zákazníků iDokladu. Nemyslíme si, že je nastaven tak, aby byl nepoužitelný, ale chápeme, že v některých situacích je nedostačující. Snažíme se funkce v tarifech volit tak, aby jejich skladba vyhovovala co nejvíce uživatelům, bohužel nemůžeme vyhovět všem. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

    2. blank MArtin Pavíček napsal:

     Jo, asi jako když o svadebním dni řekne ženich své nastávající: nikdy tě nebudu mlátit. A po deseti letech: stále ještě jsou dny, kdy tě nemlátím – mlátím tě jen od úterka do neděle, takže své sliby plním!.

  4. blank Honza napsal:

   JJ, v pohodě… Vaše politika mě jen utvrzuje v tom, že nemám platit zbytečně tarify a raděj si to dělat v Excelu zdarma…
   Pro malé podnikatele (jejichž údajnou podporou jste se tak ze začátku tak oháněli) je iDoklad zbytečně drahý luxus. Platit na výpalném přes 3000 za rok, jen abych poslal jednou za čtvtletí KH a DPH na 10 faktur je fakt k smíchu…

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, tarify a funkce se snažíme nastavit tak, aby vyhovovaly co nejvíce podnikatelům, je nám líto, že ve vaší situaci tomu tak není.

  5. blank Jiří napsal:

   .. no nedá se nic dělat přecházím na fakturoid, stejná cena více možností..

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Jiří, děkujeme, že jste používal náš iDoklad a věříme, že Vám sloužil dobře. Jestli se mohu zeptat, jaké konkrétní možnosti, které iDoklad neumožňuje máte na mysli? Díky moc za zpětnou vazbu. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  6. blank Pavel napsal:

   Taky jsem si pred par lety vybral iDoklad, protoze byl zdarma. Pred rokem jsem zaplatil, ale jsem nastvany. Free verze je ocesana na par dodavatelu a tudiz v podstate nepouzitelna. Presne tak jak se to hodi vam. Mam rocne 5-10 faktur a i tak se to neda pouzivat bez zaplaceni. Zaplatil jsem jen proto, ze jsem pohodlny a nechce se mi sudlat faktury v excelu, jinak naprosto nepouzitelne ve free verzi. Mozna tak na zkousku. Uvital bych nejake mini predplatne lepe nastavene.

   1. blank Podpora napsal:

    Je nám líto, že Vám žádný z tarifů nevyhovuje. Snažíme se funkce v tarifech volit tak, aby jejich skladba vyhovovala co nejvíce uživatelům. Přehled nabízených tarifů najdete na https://www.idoklad.cz/cenik. Věříme, že si přece jen vyberete takový tarif, který Vám usnadní podnikání.

  7. blank Lukáš Brzák napsal:

   Rostou platy IT odborníků, musí růst platby tarifů :-) Jako programátor tomu rozumím :-)

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Lukáši, děkujeme za pochopení, vážíme si toho. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  8. blank Michal Vítek napsal:

   Salamova metoda v praxi. Nejdriv ze bude vse zdarma a pak prisly placene tarify a evidentne to neni konec, bude se zdrazovat. Argument, ze mate tarif zdarma je naprosto smesny, protoze ten tarif je naprosto nepouzitelny pro bezneho OSVC. Jako marketingovy kec to mozna vypada dobre, realita je jinde.

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Michale, chápeme, že účet Zdarma je v některých situacích nedostačující, ale zároveň se najde mnoho podnikatelů, kteří nefakturují mnoha klientům a těm stačí. Co se týče zdražení, tak se přizpůsobujeme tržním podmínkám, zdražujeme po více než dvou letech. Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, co bychom pro Vás mohli udělat, abyste byli s našimi službami spokojeni. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  9. blank Radim napsal:

   „iDoklad byl, je a vždy bude zdarma“ :D
   Jsem fakt rád, že jsem po Vašem posledním zdražení začal využívat Vaší konkurenci :)
   A odpověď typu, že stále nabízíte tarif zdarma si prosím nechte, tomu původnímu, co byl zdarma nesahá ani po paty a Vy to moc dobře víte.

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Radime, děkujeme, že jste používal náš iDoklad a věříme, že Vám sloužil dobře. Věříme, že i současný účet Zdarma slouží dobře mnoha zákazníkům, je nám líto, že ve Vašem případě tomu tak není. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  10. blank Karel napsal:

   Původně bylo na vašich stránkách uvedeno (a to dokonce s garancí), že iDoklad je a bude navždy zdarma vč. všech funkcí. Pak přišlo zpoplatnění. Vzhledem k poměrně pěkně vysokému počtu vašich uživatelů sype i nejnižší tarif měsíčně pěkné peníze. A jak je vidět, „někdo“ si to na peníze zvykl a má jich zřejmě málo a „potřebuje“ dokonce ještě zdražit.
   Malá rada: nespoléhejte na to, že máte X uživatelů, nebo dokonce na to, že je vaše app „nejlepší“. Konkurence v ČR je, a některá i velmi kvalitní! A to jak samostatná, tak i např. v rámci CRM. Tímto způsobem je jen otázkou času, kdy vám začnou klienti ubývat!

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Karle, děkujeme za zpětnou vazbu, opravdu si ji vážíme. Zdražením se přizpůsobujeme současným tržním podmínkám, stále však nabízíme i účet Zdarma, který obsahuje nejzákladnější funkce. Co se týče nastavení cen, snažíme se funkce v tarifech volit tak, aby jejich skladba vyhovovala co nejvíce uživatelům. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  11. blank Jiří Benda napsal:

   Bylo by dobré udělat kolonku sleva na jednotlivé položky ve fakturaci …

   1. blank Podpora napsal:

    Děkujeme za zpětnou vazbu, na této funkci již pracuje naše vývojové oddělení.

  12. blank Jiří Najman napsal:

   V současné době u iDokladu mám data 7 různých firem, mám je sice sloučené pod jeden účet, ale musím platit 7 tarifů (zaslal jsem dotaz) – nyní mám přidat další 4 firmy (nejsme účetní firma) a zde při součtu jednotlivých tarifů vzniká nezanedbatelná částka.
   Dalším problémem je to, že z některých firmy není nutné vystavit každý měsíc fakltury, ale při nezaplacení tarifu nakonkrétní měsíc se nelze dostat na data těchto firem – zde je možné si říct, že je možné si tato data exportovat, ale to si pak nemusím platit takový drahý program – prostě klasický „zajatec“ on-line systému. Používám ještě i jiné on-line systémy, ale zde je většinou praxe taková, že starší data jsou k dispozici a nemohu jen vystavovat data nová.
   Z těchto důvodů jsem se již začal hledat systém nový, který by mi vyhovoval, a s podivem jsem našel podobných systémů více

   1. blank Podpora napsal:

    Děkujeme za zpětnou vazbu, v rámci verze Zdarma máte samozřejmě přístup i k dříve vystaveným fakturám, případně fakturám přijatým. Pokud máte na iDokladu více placených firem, kontaktujte prosím kolegy z obchodního oddělení a určitě pro Vás vymyslí nějakou formu slevy. Kolegové jsou dostupní na lince 800 776 776 a to každý pracovní den od 8 do 17 hodin.

    1. blank Jiří Najman napsal:

     Děkuji moc – varianta Zdarma mi nenapadla, ale prohlížení by muselo být i pro účetní a to myslím ve variantě Zdarma nelze.
     Kolegy z obchodního oddělení určitě oslovím
     Děkuji

  13. blank Michal napsal:

   Některé příspěvky zdejších jsou fakt směšné. Předpokládám že jako podnikatelé nepracujete zadarmo. Ale čekáte že budete mít služby zdarma? Na začátku toho iDoklad moc neuměl a proto byl zdarma. Teď toho umí mnohem víc a je tudíž placený. Dám Vám radu a to zcela zdarma. Pokud nevyděláte pár tisíc ročně na fakturační nástroj, tak raději nepodnikejte, něco mi říká že nejste úspěšní

   Nebo vytvořte konkurenční nástroj a provozujte jej zcela zdarma. To je přece vaše motto

   A přejít ke konkurenci jistě můžete, ale to tu nemusíte „hejtovat“

   1. blank Podpora napsal:

    Dobrý den, Michale, děkujeme za podporu, vážíme si toho. Hezký den přeje Martin z iDokladu.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *