Nastavení výpisů z Tatra banky

Domů  Předchozí  Další

 

IK_skok_jinam Bankovní pohyby

 

Zasílání notifikačních e-mailů v Internet bankingu Tatra banky si nastavíte velmi jednoduše na jedné záložce. Je však potřeba mít aktivovanou službu b-mail, která vám doručí informace o pohybech na účtu.

IK_Odrazka_01 Nastavení najdete v menu Nastavenia v položce B-mail. V zobrazeném okně Zoznam B-mailov k účtu klikněte na tlačítko Vytvoriť nový.

Nastavení výpisů z Tatrabanky

Nastavení výpisů z Tatrabanky

V okně Nastavenie kritérií pre B-mail k účtu doplňte do kolonky E-mail adresu, na kterou si notifikační e-maily přejete zasílat. Jestliže chcete využít funkci automatického párování úhrad s doklady vedenými v iDokladu, zadejte zde e-mailovou adresu, kterou jste si vygenerovali v Nastavení.
Suma pro vklad i výběr jsou povinné údaje a musí být vyplněny hodnotou větší než nula. Zadejte proto např. 1 nebo 0,01, pokud chcete dostávat všechny zprávy s částkou větší nebo rovnou této sumě.

IK_Odrazka_02 Po kliknutí na tlačítko Odoslať se zobrazí okno Nastavenie kritérií pre B-mail k účtu: Autorizácia, kde je potřeba vložit váš číselný kód ze čtečky bez mezer. Po stisknutí tlačítka Potvrdiť se vypíše, že B-mail byl úspěšně vytvořený.

V zobrazeném Zozname B-mailov k účtu, si můžete zkontrolovat vytvořené notifikace. Zobrazuje se jejich typ, e-mail, kam jsou odesílané a stav s možností deaktivace nebo změny.
Autorizace nastavení kritérií notifikace

Autorizace nastavení kritérií notifikace