Jak to s iDokladem dokážete

S iDoklad.cz máte faktury v souladu se zákonem

Fakturace v souladu se zákonem

V iDokladu vystavíte faktury se všemi zákonnými náležitostmi. Platnou legislativu ohlídáme za vás.

Podklady pro daňové přiznání na pár kliknutí s iDoklad.cz

Podklady pro daňové přiznání na pár kliknutí

Veškeré podklady k daňovému přiznání paušálem v iDokladu vygenerujete za pár minut a snadno je nahrajete na daňový portál.

Blog plný novinek a rad s iDoklad.cz

Blog plný novinek a rad

Zjistíte, co danit, kde ušetřit nebo jak správně evidovat. Podle návodů s printscreeny z aplikace za pár minut nastavíte iDoklad, aby vám usnadnil podnikání.

S čím iDoklad dále pomáhá

blank

Co na to uživatelé iDokladu

„Aministrativa? Fuj! Ne, já přeháním, ale to víte, jsem umělec. Ono vlastně o tolik nejde – dodací listy a faktury. Ale nebudu lhát, nemám administrativu ráda. Na internetu jsem hledala, jak si práci usnadnit. Našla jsem iDoklad. A od té chvíle nefakturuji jinak.“

blank

Lenka Husáriková

majitelka uměleckého ateliéru Babylonie

„Mě úplně okouzlilo, že můžu vystavit fakturu z mobilu. A je jedno, z kterého koutu republiky. Hodně využíváme zálohové faktury a posíláme upomenutí. Šetří nám to čas, což se hodí, protože neziskovému spolku se věnujeme ve svém volném čase.“

blank

Tomáš Blažíček

Kovářské společenstvo

„Začal jsem fakturovat do zemí EU, potřeboval jsem se stát identifikovanou osobou. U nás jsem měl status neplátce a v zahraničí plátce daně. iDoklad se s tímhle mixem vypořádal, má k tomu všechny potřebné funkce.”

blank

Martin Zemánek

Kameraman dakarských rally z Prostudio2

dalších 180 000 uživatelů si iDoklad také poschvalují

Vyzkoušejte ho zdarma také

Propojte iDoklad se svým účetním!

iDoklad znají tisíce účetních. Snadno jej propojíte s jejich účetním softwarem nebo svou účetní můžete přizvat přímo do vašeho účtu. Seznam účetních jsme zpracovali do vlastního katalogu.

Katalog účetních
Katalog účetních - iDoklad.cz

Objevte další zajímavé funkce

blank

Umí všechny druhy dokladů

Zálohovky, prodejky, cenové nabídky, pravidelné faktury nebo třeba dobropisy. Vyberte si šablonu, zvolte jazyk a doplňte své logo i sken podpisu s razítkem. Všechny doklady jsou spolu propojené a dávají tak dokonalý přehled.

blank

Daňové přiznání paušálem

iDoklad vytvoří kompletní podklady pro daňové přiznání. Stačí během roku evidovat své příjmy a uplatňovat výdajové paušály. A za pár sekund je hotovo.

blank

Propojení s bankou

V iDokladu okamžitě zjistíte, kdo vám už zaplatil a kdo s fakturou otálí. Dlužníky iDoklad upomíná automaticky a úhrady zobrazí v aplikaci hned poté, co se peníze připíšou na váš účet.

blank

Ceníky a Sklad

Vytvořte si ceníky a jejich položky přidávejte na faktury jediným kliknutím. Prodané kusy se automaticky odečtou ze skladu.

blank

EET

Elektronickou evidenci tržeb má iDoklad v malíčku. Doklady splňují všechny zákonné požadavky a pokladní doklady vytvoříte i na chytrém telefonu s napojením na tiskárnu.

blank

Mobilní aplikace

Fakturujte z mobilu nebo tabletu snadno a odkudkoliv. Díky cloudu se do svého účtu dostanete z jakéhokoliv přístroje.

Pokud si s jakoukoliv funkcí nebudete vědět rady, je vám k dispozici naše

Zákaznická podpora

každý všední den od 8:00 do 17:00.

Chci vyzkoušet iDoklad na 60 dnů zdarma