Přihlášení k účtu

Domů  Předchozí  Další

 

K účtu na iDokladu se přihlásíte z kterékoliv záložky na stránce www.idoklad.cz nebo www.idoklad.sk pomocí odkazu Přihlásit.

Přihlášení k účtu na iDokladu

Přihlášení k účtu na iDokladu

iDoklad pak zobrazí přihlašovací formulář, ve kterém stačí zadat následující údaje:

Vyplněný přihlašovací formulář

Vyplněný přihlašovací formulář

IK_Odrazka_01 V poli IK_vyber_jazyka_prihlaseni si zvolte jazyk, ve kterém bude iDoklad při tomto spuštění pracovat.

IK_upozorneni Nejedná se o národní legislativu (tu jste zadali při založení účtu a změnit již nejde), ani o texty na dokladech, které odesíláte odběratelům (pro ně si můžete vybrat jazyk podle potřeby při Tisku faktury), ale výhradně o jazyk, ve kterém aplikace tentokrát poběží.

IK_Odrazka_02 Dále do formuláře napište Přihlašovací e-mail a Heslo, které jste zadali při Založení účtu. Oba údaje můžete po přihlášení trvale změnit v Nastavení. Jestli si na heslo nechcete pokaždé pracně vzpomínat, zatrhněte pole Zapamatovat – po zadání přihlašovacího e-mailu vám jej aplikace příště doplní automaticky. Pokud si na heslo nemůžete vzpomenout, použijte ve formuláři odkaz Zapomenuté heslo.

IK_Odrazka_03 Chcete-li se do iDokladu přihlašovat přes svůj účet na Facebooku nebo Gmailu, použijte ikonu IK_facebook nebo IK_gmail. Propojení pak můžete zrušit v Nastavení uživatele.

IK_upozorneni Máte-li v iDokladu na vaši e-mailovou adresu zaregistrovanou pouze jednu firmu, přihlásíte se rovnou do svého účtu v iDokladu. Pokud máte firem více, zobrazí se vám okno pro výběr firmy, do které se chcete přihlásit.

Přepínací okno

Přepínací okno