Datum publikace 20. 02. 2019 Komentáře 2 Sdílet článek

[Novinky] Vydělávejte doporučením iDokladu a přidejte si do kontaktů více e-mailů

Author Solitea 1 minuta čtení 0
Náhledový obrázek

iDoklad využívá 200 000 podnikatelů po celé ČR. Doporučujte ho dalším uživatelům a vydělávejte na tom. Odměníme vás za první tarif, který si nový uživatel předplatí na základě vašeho doporučení. Čtěte únorové novinky v iDokladu.

Odměnu za doporučení vám vyplatíme přímo na účet

Doporučujte iDoklad a za každého nového uživatele získáte 10 % z ceny tarifu, který si předplatí. Odměnu vám vyplatíme přímo na účet, nebo ve formě slevových kuponů, které využijete při platbě svého vlastního tarifu.

Zkrátka nepřijde ani nový uživatel, kterému iDokladu doporučíte. Získá okamžitou 10% slevu na kterýkoliv tarif.

Postup je jednoduchý.

 • Odešlete připravený doporučující e-mail (který si předtím můžete upravit) přímo z iDokladu. Pak už jenom sledujte, kolik vašich blízkých a kolegů si na základě vašeho doporučení předplatilo tarif.
 • Nebo využijte unikátní link, který najdete ve svém iDokladu a sdílejte ho na sociálních sítích, v diskuzích nebo třeba na svém webu.

Přečtěte si více o novém systému odměn za doporučení iDokladu.

Přidejte si do kontaktů více e-mailových adres

Odesíláte faktury majiteli firmy, ale zároveň je potřebuje vidět vedoucí skladu a účetní. Od teď si v adresáři u políčka „Další příjemci“ můžete nastavit více e-mailů, na které se budou vaše faktury odesílat.

další příjemci

Více adres můžete využít i při odesílání dalších dokladů, upomínek nebo například cenových nabídek. Při odesílání e-mailu se tyto adresy automaticky vyplní.

Jak už víte z lednových novinek, pokud odesíláte e-mailem faktury odkazem, můžete si v historii odeslání zobrazit datum a čas, kdy si příjemce fakturu prohlédl.

blank

Související články

Novinky v iDokladu pro rok 2023

22. 12. 2022 1 minuta čtení 33
Přečíst článek

Spustili jsme novou mobilní aplikaci. Potěší hlavně milovníky byznysových statistik

06. 12. 2022 1 minuta čtení 1
Přečíst článek

  2 komentáře

  1. blank Zdeněk Březina napsal:

   Dobrý den, více kontaktů v adresáři pro jednoho zákazníka je dobrých, ale mnohem lepší by bylo, kdyby se to na tyto kontakty také automaticky při vystavení faktury odesílalo a to i z mobilu, kde se to nedá vybrat vůbec.

   1. blank Podpora napsal:

    Děkujeme za zpětnou vazbu a námět na vylepšení.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *