Datum publikace 08. 04. 2014 Sdílet článek

Slavíme hranaté výročí: iDoklad má dnes 44 444 uživatelů

Author Seyfor, a. s. 2 minuty čtení 0
Náhledový obrázek

44 444. Přesně takového nekulatého počtu registrovaných uživatelů právě dnes (8. dubna) dosáhl iDoklad. Díky vám si tak dál upevňujeme svou pozici nejpoužívanější on-line fakturační služby ve střední Evropě.idoklad_44tis

Kromě toho, že nás to ohromně těší, nás růst povzbuzuje i do další práce. Od svého vzniku před necelými čtyřmi lety jsme totiž s iDokladem urazili velký kus cesty. Každý rok vydáváme desítky různých vylepšení a funkcí, aby se vám s iDokladem pracovalo co nejlépe a nejpohodlněji.

Novinky v iDokladu? I díky vaším námětům

Jsme rádi za každý váš názor a reakci. Ať už něco kritizujete nebo navrhujete nové funkce. I díky vám totiž víme, na co se při práci na iDokladu zaměřit a postupně se snažíme vaše náměty do iDokladu zapracovat (i když to občas chvíli trvá – máme taky spoustu vlastních nápadů co vylepšit a prioritu má vždy to nejdůležitější).

Každý měsíc vám proto přinášíme i hromadu novinek.

Největší příliv odstartovala nová technologie

Takhle bychom ale mohli pokračovat opravdu dlouho. Přece jenom novinky představujeme každý měsíc (a zpravidla jich je tak pět až deset). Největší změnu ale určitě spousta z vás zaznamenala loni v červnu. Změnili jsme technologii a najednou začaly přibývat tisíce uživatelů.

Věříme, že stejně jako ostatní změny, to pro vás byla změna k lepšímu. Další novinky, které vám práci v iDokladu usnadní, ještě plánujeme. Tak se těšte.

Související články

Lepší přehled o podnikání v mobilní appce a další novinky

03. 04. 2024 2 minuty čtení 10
Přečíst článek

Připravujeme iDoklad na změny DPH: po Novém roce si zkontrolujte sazby

18. 12. 2023 1 minuta čtení 117
Přečíst článek